Na swingowanie decyduje się 1-4 proc. par w Polsce, w seksie grupowym uczestniczyło ok. 2 proc. Polaków. Czy takie otwieranie związku jest ryzykowne?
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Moralność ma dwa oblicza. Kościelne brednie dla ubogich intelektem, czyli zasady pasterzy dla owieczek. Oraz oblicze pasterzy i ludzi wolnych od pasterzy, którzy potrafią ODPOWIADAĆ ZA SIEBIE i nie trzeba ich "hodować" . Swing, tak jak homoseksualizm jest moralny wśród cywilizowanych społeczeństw i w ...Watykanie, wśród Pasterzy. Reszta traktuje to jako tabu. I dobrze.
  @eu 90% Polakow jest ubogich intelektem?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  cuckold przeczytane jak "cuckać" - bezcenne :-)))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To teraz stare jak świat dziwkarstwo nazywa się "otwieraniem związku"? Też ładnie.
  @Marzena Zagrodzka Nie widzisz różnicy w puszczaniu się w tajemnicy za kasiore - a w zgodnych zabawach partnerów w ustalonych granicach? Dziwkarstwo jest i będzie, ale nie każdy facet musi z tego korzystać, widocznie są bardziej wyrafinowane sposoby na rozszerzenie aktywności sexualnej, jeżeli komuś tego potrzeba. To nie ma nic wspólnego z dziwkarstwem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Takie "otwieranie zwiazku" jest niemoralne. Wezcie sie za robote, przestancie klamac, "rozmawiac o seksie" i uprawiac rozne glupoty. Z tego nic nie macie, jedynie wymadrzajaca sie paniusia, bez wychowania, kultury osobistej, zarobi na tym pieniadze. W krajach cywilizowanych uczciwi, dobrze wychowani, inteligentni ludzie pracuja, a wspolzycie seksualne jest sprawa bardzo intymna. Przestancie byc posmiewiskiem swiata cywilizowanego, potomkowie chlopstwa panszczyznianego i fornali.
  @110da a ty nie ogladaj pornoli....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @110da Strażnicy moralności. Zajmijcie się lepiej sobą. Nie przykładajcie tej samej miarki do wszystkich. Jeśli ludziom coś sprawia przyjemność i nie szkodzi innym to czemu nie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @xxrudyxx Demoralizacja nad Wisla jest coraz grozniejsza, nadwislanskie prostytutki "zaludniaja" miasta Europy zach., to im tez sprawia przyjemnosc - w niedziele leca do polskiego kosciola, a potem lajdacza sie dalej, taka paniusia, wygladzie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @110da Uhhh, ale rzygnął... Zakompleksiona szlachta zagrodowa w księgach? Chłopie, idź do kościółka się wypowiadaj, że taki artykuł w ogóle przeczytałeś. A innym pozwól żyć tak, jak chcą oni, a nie jak chcesz Ty. Typowy pisior - on dla mnie zna najlepsza receptę. Układaj sobie swoje życie, a od innych wara.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @110da Nie mierz wszystkich względem siebie. Dla mnie seks nie jest tabu, mimo skończonej 60tki miewam się świetnie. Rób to, na co masz ochotę, obyś nie przeszkadzał innym.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `