'Nikt nie chce być samobójcą. Oczywistym jest, że nie będziemy przepychać żadnych rozwiązań kolanem' - mówi Jacek Sasin, 'twarz' ustawy metropolitalnej. 95 procent mieszkańców Legionowa w referendum powiedziało 'nie' dla wielkiej Warszawy. Czy PiS się cofnie? Zobacz 'I kto tu rządzi?'. Poseł PiS ujawnia też, że za kilka dni zacznie się konkurs architektoniczny na budowę dwóch smoleńskich pomników: prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy. 'Zależy nam na tym, by wystartowali z projektami najważniejsi rzeźbiarze. Będziemy chcieli do pewnego grona osób wysłać zaproszenie do wzięcia udziału w tym konkursie' - zapowiada polityk w rozmowie z Justyną Dobrosz- Oracz. Gdzie chce umiejscowić pomniki? I czy będą stawiane wbrew władzom miasta?
Więcej
  Komentarze
  Lista !!! Lista tych, kórzy wpłacali i oczywiście kiedy i ile. Adresy, gdyż trzeba im będzie zwrócić zagrabione pieniądze. Rozporządzanie cudzym mieniem przy jednoczesnym wprowadzaniu w błąd darczyńców podpada pod jeden z artykułów k.k.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Największy smoleński kicz filmowy już został ogłoszony, teraz pora na najbardziej kiczowate pomniki o tej tematyce
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najgorsze z najgorszych . PiS ukradł ludziom 1 mln kłamstwem . To kłamstwo pieści i podtrzymuje na swój użytek polityczny . Ludzi nie karajcie i nie zabierajcie im pieniędzy . Marta Kaczyńska przytuliła się do 3 mln - mogłaby postawić pomnik .
  @jmma777 Przy okazji - Martusia skasowała 3 mln za skutki WYPADKU lotniczego. Jeśli, jak sama twierdzi, był to ZAMACH, to informuję uprzejmie, że odszkodowania za skutki ZAMACHÓW nie przysługują.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wystarczy im zatem na przeniesienie sarkofagu ukochanego, najmądrzejszego i w ogóle naj - na wybrane przez JK miejsce, czyli na Powązki. Po co ma tam sterczeć pusty od dołu pomnik ? Czas najwyższy zapełnić pustkę po kochanym bracie i szwagierce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Zebrano milion zł na smoleńskie pomniki" PiS powinien ujawnić listę darczyńców i wpłacane przez nich kwoty. Ciekawe ile z tej kwoty pochodzi od "misiewiczów"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wrednie spytam: Czy przy KAŻDYM pomniku będzie kapliczka ze skarbonką...? Wtedy kapłani KK pachołków -pisowców poprą z ambon...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To nawet nie 50 gr na sztukę suwerena. Skandal.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ten truskawonosy mafiozo wołomiński powinien najpierw beknąć z wycieczkę do Smoleńska, której był jednym z głównych organizatorów.Ma sporo z uchalami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `