Rządzą nami antyeuropejscy politycy - mówi w 'Temacie dnia' Henryk Wujec legenda opozycji demokratycznej w PRL i podziemnej 'Solidarności'. Jego zdaniem, rządzący zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą powiedzieć 'Polexit', ale całe ich działania do tego prowadzą. To jest bolesne dla mnie, bo całe życie w socjalizmie marzyliśmy o tym, aż będziemy w świecie europejskim, wartości chrześcijańskich, czego symbolem jest 12 gwiazd na unijnej fladze ? dodaje rozmówca Wojciecha Maziarskiego.
Więcej
  Komentarze
  "... aż będziemy w świecie europejskim, wartości chrześcijańskich..." Ależ Panie Henryku! Prawosławie, Moskiewska Cerkiew to jak najbardziej Europa i chrześcijaństwo ;-((
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wujcu a załatwiłeś sprawę z potrąconym przez Ciebie przechodniem czy nadal się uchylasz od odpowiedzialności Sadowej
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piękny człowiek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dla mnie zawsze było oczywistą oczywistością, że prezes i Kaczyński to kryptomarksista, który do wierności marksizmowi nie może się politycznie otwarcie przyznać, któremu się marzy restauracja skompromitowanego ustroju. Do boju!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie 12 pokoleń Izraela, a 12 plemion Izraela. Co do reszty pełna zgoda.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego każecie mi oglądać reklamę przed wideo? Za co ja płacę prenumeratę?
  @flypablo A dlaczego w płatnych telewizjach kablowych i satelitarnych są reklamy? A dlaczego państwowa TV pobiera abonament i emituje reklamy? Bo sam abonament czy prenumerata to za mało, by media mogły się utrzymać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0