Skończył się sezon narciarski, to trzeba było pokazać, że coś się robi - tak posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus komentuje wymianę listów między prezydentem Andrzejem Dudą a szefem MON Antonim Macierewiczem. Niszczenie tego resortu trwa od momentu, kiedy Antoni Macierewicz został ministrem - mówi rozmówczyni Agaty Kondzińskiej. Posłanka Nowoczesnej dodaje, że jej partia czeka na rozmowy z PO w sprawie konstruktywnego wniosku o wotum nieufności dla rządu, żałuje jednocześnie, że takie rozmowy nie odbyły się wcześniej.
Więcej
  Komentarze
  Pierwszy narciarz Rzeczpospolitej, nędzna marionetka, durna kukła Kaczyńskiego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Doradcą Andrzejka jest trener narciarski, Beci - makijażystka, to pewnie Jarkowi zatrudniają kociego behawiorystę, a Antkowi efeba (co prawda bez szkolenia wojskowego i jakiegokolwiek innego, ale posiadającego wrodzone umiejętności). Tylko Ziobro ma bylejakiego, co pokazuje jego faktyczną pozycję.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Żeby się nie okazało że antoni zainicjuje impechment i tak się skończy pilnowanie żyrandola i nart oraz warowanie pod drzwiami prezesa.I wtedy zastąpi go mariusz albo pani basia czy zosia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kapciowy udaje, że interesuje się wojskiem. Wyborne!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Odważna Pani Poseł,przez wyrażanie opinii wiekszosci Polaków często jest bezpardonowo atakowana.Proszę się trzymać jestem z Panią!!!
  @yokoono23 Ja też jestem z Panią. Szanuję i podziwiam za mądrość, wielkie zaangażowanie w Sejmie i odwagę!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Listy do M - nowe odcinki już wkrótce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Usta pełne roboty :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Odważna i mądra kobieta. To już kilka w sejmie, więc skrzykną się i powstanie (mam nadzieję!), Mądra Partia Kobiet. Kochana Pani, skrzyknijcie się i nie kłóćcie, to będzie lepiej! Zachęcam serdecznie.
  @mariarkad7 niestety sytuacja jaka powstała w naszym kraju jest równiez wynikiem biernej słabej opozycji Zabrakło pana Tuska i nie ma kto poderwać ludzi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0