'Kwestionowanie Tuska. Proponowanie kandydata, który wymyślił hasło Nicea, albo śmierć. To jest pierwszy krok do wyprowadzenia Polski z Unii. I to nie są żarty' - mówi prezydent Warszawy w rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz.
Dlaczego uważa, że CBA poluje na nią? Co jest w raporcie Centralnego Biura Antykorupcyjnego z kontroli w ratuszu w sprawie reprywatyzacji? Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz ustąpi, jeśli prokuratura postawi jej zarzut niedopełnienia obowiązków? Zobacz 'I kto tu rządzi?'.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To walcowa jeszcze na wolnosci????
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Justyna Dobrosz-Oracz to świetna dziennikarka. Widziałam wywiad z Piotrem Glińskim.Gliński potraktował Panią tak , że czuję do tej osoby obrzydzenie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dziwnym jest, ze wymaga sie odpowiedzialanosci za czyny, czy tez bledy swoich podwladnych Pania Gronkiewicz-Waltz, a za bledy swoich pdwladnych wladze nabieraja wode w usta, gdy chodzi Maciarewicza w kwestii Misiewicza. Pozdrawiam
  @puszulek Jak sie nie wie co robia podwladni to sie zmienia prace!!!! Co to za szef ktory nie wie co sie dzieje!!! Broni swojego tylka I udaje glupia ze Nic nie wiedziala!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  przestańcie jojczyć to wy PO/PSL/SLD, Wyborcza jesteście odpowiedzialni za objęcie władzy władzy przez PIS w naszym skansenie feudalnym.
  @azazel66 odpowiedzialny to jesteś ty wraz z całą sektą twoja, oraz Millerem z sld. GŁOSOWALISCIE na "kaczy dół" a teraz dupa się już trzęsie, że będzie niedługo trzeba beknąć za NISZCZENIE KONSTYTUCJI RP I PAŃSTWA PRAWA ? Masz to jak w banku szwajcarskim, nie jak w pisuarowym skoku
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jeszcze Polska nie zginela dla. 62 % rodakow
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  no to ta kacza miernota i nieudacznik przygotowuje Polexit!! nareszcie !!! wszyscy w Europie sie uciesza!!! Polska/Poland/Polen bye bye bye!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oj, Gazeto, chyba teraz sie zapetliliscie. Przeciez to Wy odkryliscie (z mediow) i naglosniliscie reprywatyzacyjne przekrety. A teraz kiedy CBA (pisowskie, bo za pisu) wchodzi do ratusza to nagle zmiana o 180 stopni jesli chodzi o wszystko. Nie oceniam winy Pani Prezydent, tylko mam wrazenie ze te artykuly sa jakies ironiczne. Moze mniej ten wywiad, a bardziej ten z odpowiedzia Pana Pahla, na raport CBA, bo to co o nim pisaliscie versus obecne opinie to niezla zmiana. Ech, bedac socjologiem a z natury obserwatorem ciezko czytac media jak sa rak zmienne...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jakosc programu pod wzgledem wizualnym tragiczna, jak i caly wystroj biura...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `