Porzuciły Pawła Kukiza, chwilę potem były już w gabinecie marszałka Sejmu. Czy nowe koło w Sejmie może stać się przybudówką PiS? Czy chodzi o to by Prawo i Sprawiedliwość miało margines bezpieczeństwa, gdyby zbuntowali się posłowie Gowina? Czy w klubie Kukiz'15 jest popłoch?
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  ten kukiz i reszta tych tzw. politykow w Polsce , to typowe polskie warchostwo co to ma Polakow (f/m) i Polske w ich odbytnicach!!! dlatego brawie zaden polski aktualny polityk nie ma ani szacunku ani autorytetu u iinych swiatowych i europejskich politykow,! jedynym polskim politykiem cieszycym sie szacunkiem i uznaniem jest p. Donald TUSK!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  się chce zjeść przystawkę, się kroi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Siostry Kempy, Mazurek, Szydło, Szczypińskiej... Niech kupią mleko dla kota, albo lepiej rybę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kukiz na usługach PIS-u.Teraz o trzy osoby mniej.Nie będą wypowiadały się na życzenie Kukiza,a Kukiz na życzenie Kaczyńskiego.Po co ,jak przystępująć do PIS-u będą głosować bezpośrednio na swoją partię.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kukiz skończy jak Lepper. I to dosłownie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Coraz więcej tworzy się partii i coraz gorzej rządzą.Każdy chce zaistnieć ale nikt nie potrafi nas pogodzić i prowadzić dobrą gospodarkę.Same pożyczki,obiecanki i to wszystko. Czy my naprawdę nie potrafimy rządzić i dobrze gospodarować jak to robią inne kraje zachodzie.My tylko zadzieramy nosa i tyle w temacie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Precz z kaszyzmem!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kukiz - weź ty się chłopie za te swoje d...y i zacznij wreszcie działać bo prezio ma chrapkę na ciebie i zostaniesz przystawką na śniadanie z kawą !
  @tratatuta prezes pije herbatę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `