Żandarmeria Wojskowa zatrzymuje uliczny ruch, by minister Macierewicz mógł przejść przez ulicę. Na pewno po drugiej stronie ulicy działo się coś ważnego dla bezpieczeństwa państwa, co wymagało natychmiastowej obecności Antoniego Macierewicza - kpi w 3x3 Marek Siwiec, były szef BBN. To nie przynosi chluby ani ministrowi, ani żandarmerii - komentuje Marek Siwiec.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ja wiem co było przyczyną tej całej blokady ulicy😂😂😂 !!!!Salceson Misiewicz wezwał na dywanik Psychola.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Osoba niepełnosprawna .. bez od[powiednich badań nie może sprawować funkcji państwowych
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panisko o obyciu ulicznego żula przechodziło ulicę, a przy okazji ponownie poniżyło polskich żołnierzy, jak to ma w zwyczaju.Cywilny nadzór nad Wojskiem Polskim żul uliczny samowolnie zmienił we władanie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No cóż. O niepełno sprawnych intelektualnie trzeba dbać. Sami by się jeszcze zgubili.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ludzie specjalnej troski, inwalidzi, także umysłowi, muszą otrzymywać pomoc Państwa aby przetrwać. Jak policjant , żołnierz albo zwykły obywatel przeprowadza przez ulicę upośledzonego fizycznie lub umysłowo, to chyba jest to normalne. Sam wielokrotnie pomagałem inwalidom przejść przez ulicę. Brawa dla ŻW, że mają ludzkie odruchy i inwalidom pomagają.
  @remoteisland W punkt
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ponoć po drugiej stronie jego zastępca od krwi na rękach zobaczył szare komórki i pomyślał, że to szeryfa, niestety nie.
  @boshary Były nazbyt szare, ot co.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  afera taśmowa to pikuś z wyczynami PISu
  @barbara333-4 Jak afera jak któś napije się wina to jest na wesoło natomiast oni piją pewnie księżycówkę w zaciszu swoich stodół a efekty są widoczne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @barbara333-4 A ośmiorniczki staja sie zwykłymi plackami kartoflanymi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ani ponoć demokratycznej Polsce ale za rządów PRL Polska podobno też była demokratyczna i "murzynów u nas nie bili jak np w USA" - tak mówił tow. Chruszczow a nasi mu przytakiwali.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `