Monachijska konferencja bezpieczeństwa to dobre miejsce, by przypominać o tym, jak Rosja stała się krajem zagrażającym bezpieczeństwu sąsiadów - tak poseł PiS Krzysztof Łapiński wyjaśniał słowa szefa mon o tym, że katastrofa smoleńska była etapem rosyjskiej agresji. Pytany przez Agatę Kondzińską o głośne starcie szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego z komisarzem UE Fransem Timmermansem, Krzysztof Łapiński mówi, że ta rozmowa nie przyniosła chluby komisarzowi, który wygłaszając połajanki wobec Polski wychodzi ze swojej roli.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Krzysztof Lapinski juz wiekszych bredni mowic nie mowe ! Po co z takimi ludzmi rozmawiasz kobieto. Przeciez ten cham nie dopuszczal cie do glosu. On mial napisane co maa wyszczekac i to robil. Czy mamy opluwac ekrany swoich lap-topow? Nie pokazjcie BLZNOWW! a Twoje rzeczowe argumenty do niego nie docieraja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kto zaprasza tych pisowsko-bolszewickich kmiotow ? Psychol, debil, i marionetka czyli : Reprezentacja Polski. PS. Ten wasz niby prezydent przynajmniej za kelnera potrafi. Przy Putinie i Obamie sie sprawdzl jako lokaj i kelner. Przynajmniej tyle.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co oni ze sobą zrobią, jeśli - daj Boże! - ta straszna ich partia przegra wybory? Co będą musieli zrobić z nimi wygrani?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W rozmowie z p. Waszczykowskim, p. Timmermans powiedzial ze EU to nie polityka, ze w EU obowiazuje prawo EU, do przestrzegania tego prawa Polska jest zobowiazana. P. Waszczykowski zachowywal sie arogancko, nieuprzejmie. P. poslowi PiS przypomne, ze Polska to najwiekszy biorca unijnych pieniedzy, a pieniadze te to podatki obywateli krajow platnikow netto do EU, takze moje podatki. 13,7 miliarda euro / rok, netto , otrzymuje Polska z EU, 40 % tej sumy placa Niemcy. W Eur.zach. jest opinia, ze Polska bierze z EU pieniadze, i EU szkodzi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Swiat swoje a PIS swoje ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `