Czy oficerowie BOR po wypadku premier Szydło obawiają się zapowiadanych zmian i przejścia pod komendę ministra obrony narodowej? ? A zna pani kogoś, może poza Misiewiczem, kto się nie boi Macierewicza? ? odpowiada na pytanie Dominiki Wielowieyskiej Sławomir Nitras. Co łączy Bartłomieja Misiewicza i Sebastiana K., kierowcę seicento z Oświęcimia? Kto powinien reprezentować Platformę Obywatelską w wyborach prezydenckich w Warszawie?
Więcej
  Komentarze
  Panie Pośle, za Pana pośrednictwem wzywam p. Prezydenta do ułaskawienia "chłopaka" z Oświęcimia, skazanego już przez Błaszczaka
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  a na foto to pani redaktor zapatrzona w posła i jak spija z dziubka mądrości posła a powinna patrzeć przed siebie bo porowadzi auto .. no ale kto bogtem zabroni wrazie stuczki to pomoże budka i sowa a inni zbiorą kasę na nawo...
  @yan57 Skonczyles juz 12 lat?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdyby Pan Nitras był trochę bardziej tajemniczy (albo żeby chociaż trochę mniej gadał), to mógłby być dobry początek jakiegoś filmu z gatunku political fiction. Ten samochód, te ciemne okulary (mam jakieś skojarzenia z Catherine Deneuve). Moim zdaniem 500+ za scenografię i stylizację. O czym był wywiad nie wiem, bo patrzyłem na prowadzącego.
  @inz.morszczuk Wiele Pan stracił na tej jednościeżkowości (ale niech Pan broń Boże nigdy nie sięga po Felliniego, bo się Pan całkiem zagubi :-) )
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @inz.morszczuk Political fiction moj drogi to my mamy w Sejmie na codzien. Ale dobrze, ze obejzales bo moze jadnak bedziesz mial inna perspektywe na biezace sprawy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @inz.morszczuk Wystarczy, ze ty jestes "tajemniczy". Wlasciwie co chcesz powiedziec? Mozesz mowic w polskich realiach nie uciekajac sie do znajomosci francuskiej aktorki ? Ciemny lud tego nie zrozumie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0