Gdy USA, pod wodzą prezydenta Donalda Trumpa zamykają się na świat, Europa idzie w innym kierunku. Parlament Europejski zatwierdził unijno-kanadyjską umowę o wolnym handlu - CETA. Sprawdzamy, co to dla nas znaczy.
Więcej
  Komentarze
  Na małym CETA Europa a szczególnie ci wierzący w postprawdy, alternatywne fakty będą mogli się przekonać czy takie układy handlowe są dobre i czy niosą zagrożenia, o których byli przekonani. Swoją drogą warto przypomnieć sytuację w Polsce na krótko przed referendum w sprawie przystąpienia do UE w które zaangażował się sam Jan Paweł II Referendum udało się ale przy niezbyt optymistycznym wyniku Dziś warto przypomnieć kto i czym straszył ludzi Może jakiś wywiad z ówczesnymi przeciwnikami przystąpienia do UE Warto to porównać z aprobatą dla UE po 2004
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy ktos, chociazby tylko w miare madry, bo wiecej sie nie spodziewam, moze wytlumaczyc w jaki sposob wolny handel z 36 milionowa Kanada moze miec zly wplyw ekonomiczny na 500 milionowa Unie Eurpejska? W najgorszym przypadku bedzie mial bardzo maly wplyw ale napewno nie zly. Trzeba byc nacjonalista, populista, kaczysta, itd zeby tak twierdzic!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0