Dziwię się zapowiedziom zmiany BOR na Narodową Służbę Ochrony, bo to fundowanie chaosu - mówi w 3x3 były minister obrony, a teraz poseł PO, Tomasz Siemoniak. To takie magiczne myślenie, że jak zmienimy nazwę tej służby, to będzie ona lepiej działała - dodaje rozmówca Romana Imielskiego. Jego zdaniem, mamy niespójną narrację PiS - z jednej strony zachowanie BOR w czasie wypadku było zgodne z procedurami, z drugiej, PiS mówi, że BOR wywodzi się z czasów komunizmu i wymaga oczyszczenia.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A co opozycja, oplacana przeciez z podatkow Polakow, zrobi zeby ta "niespojna narracje PiSu" zmienic ? Co to jest "niespojna narracja" ? Czas najwyzszy poslugiwac sie zrozumialym dla kazdego jezykiem polskim, klarownie formulowac swoje mysli. Dziwie sie bardzo, ze Polacy te pokretne wypowiedzi akceptuja.
  @110da To znaczy, ze ten kto cos mowi za chwile Sam sobie przeczy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak Siemioniok zabiera glos w sparawie BOR to jest w porzadku? A jak Macierewicz to macie sraczke?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jeszcze trochę paranoi i powiedzmy,przykład,portier w Urzędzie Rady Ministów coś tam narozrabia,to będą całą nazwę urzędu zmieniać,bo wiadomo,nowy szyld,nowa jakość.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a to teraz narod bedzie chroniony przed tymi psychopatami i socjopatami z tzw. pis+zibro+gowin- super idioci nie beda jedzdzic samochodami!!!! kupic dla nich bilety na pociag najlepiej kolej waskotorowa!, odpowiednio do ich zdolnosci intelektualnych!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panie , pan nie ma pojęcia co się dzieje w BOR! Tam dalej są ludzie z PO i SLD, sami kuzyni i szwagrowie, co to roboty nie mieli, poziom intelektualny zero, jak Janicki. Błaszczak wymienił górę, na takich, co nie pyskują i służą jak zawsze
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `