Brak dostępu do legalnej marihuany powoduje, że dziś ludzie, którzy chcą ratować bliskich od bólu trafiają za kratki.
Dotarliśmy do tych, którzy produkują olej z konopi i do tych, dla których jest on ostatnią deską ratunku. Kara za jego posiadanie to więzienie, w przypadku dystrybucji nawet 15 lat.

Więcej o prawnej sytuacji marihuany na świecie w materiale BIQdata. Aktualną sytuację projektu ustawy legalizującej medyczną marihuanę w Polsce przybliża artykuł Pawła Kośmińskiego.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ja zaczełęm na silny ból stawów stosować esstrakt CBD + CBDA i powiem że jestem miło zaskoczony że uśmierza tak ból , stosowałem inne olejki ale one tak nie pomagały na moje problemy , sprzedawca wyjaśnił mi że ten ekstrakt który stosuję dzięki opracowanej ektrakcji ekstraktu z konopi pozostają w nim inne związki takie jak przykładowo CBDA , które działa podobno silniej niż ibuprofen !! Także polecam ekstrakt 6 % kupiłem na www.konopiafarmacja.pl
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Winię za to też polskich tchużliwych i przekupnych lekarzy - to nie są Polacy - to żydowscy goje !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  zdelegalizować wódkę i papierosy....w końcu one zabijają więcej ludzi niż wypadki na drogach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  KORZYSTAM Z DOSTEPU, BO TAM GDZIE POWINIENEM MAM BLOKADE: Krytycy pomysłów na reformę naszego wymiaru sprawiedliwości przywołują argument: "W USA byłoby to niemożliwe". Chyba będą musieli zmienić zdanie Merytorycznie GW zeszla na psy. Publikuje propagandowe opinie ludzi bez kwalifikacji dziennikartskich i wiedzy w temacie, o ktorym maja pisac. Geotge Soros zaplacil (11% akcji Agory jest Sorosa) i uzyteczni idioci walcza z Trumpem w Gazecie Wyborczej. Zyjac w USA 37 lat wiem dlaczego glosowalem na Trumpa, mimo ze nie jestem jego entuzjasta. Wiekszosc Polonii zrobila instynktownie to samo. Trzeba byc rzadkim idiota aby usilowac zmieniec poglady w USA pchajac glupia propagande z lamow GW, ktorej prawie nikt z Polonusow nie czyta.
  @boson Bardzo madry komentarz. Zyje w Eur. zach., WIEMY tutaj, dlaczego wybrano Trumpa. U nas relacje z obecnych wydarzen w USA sa bardzo profesjonalne, bez euforii. Jest sprawa oczywista, ze nalezy sie do obecnej sytuacji dostosowac, jest tez oczywistoscia, ze Trump nie jest w USA wladca absolutnym ( jak teraz Kaczynski w Polsce ! ), ze jego decyzje moga byc czesciowo wycofywane, ze beda protesty spoleczne. Tez uwazam, ze dziennikarstwo GW pozostawia wiele do zyczenia. Np. uwazam, ze GW powinna zajac sie informowaniem Polakow o dzialalnosci EU, o podstawach funkcjonowania gospodarki w krajach demokratycznych, tak bardzo roznch od tego, co teraz jest w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  8 lat rządów PO i premierostwa Tuska i nic, żadnej legalizacji. Teraz PiS i władzy i raptem Agora się budzi i zaczyna propagandę. Która jak zawsze składa się z 50% półprawd i 50% totalnych bajek.
  @cyniczne_oko Ponad rok rzadow PIS i nic sie nie dzieje, ale zawsze mozna sie przypieprzyc do Wyborczej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W USA plaga stala sie heroina. Od heroiny ginie wiecej Amerykanow anizeli od wypadkow samochodowych. makuchy->opium->heroina W produkcji makuchow moze Polska porownywac sie z Afganistanem. Marijuana (konopia indyjska) stanowila surowiec do produkcji lin okretowych. Marynarze na niegdysiejszych zaglowcach palili skrety (kawalki lin). W USA marijuana zostala spenalizowana w latach 1930-tych. Dla porownania, ktore lobby bylo tradycyjnie silniejsze: metamfetamina zostala spenalizowana w USA w 1954 r. Marijuana -- lobby rolnicze; metamfetamina -- lobby farmaceutyczne.
  @boson Oj ja nieświadomy całe życie palilem kwiaty
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @boson Polecam deskę z jabloni...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @chapter160 Te porady to chyba nie do mnie, ale pomimo tego dziekuje.. W zyciu wypalilem doslownie 1/2-papierosa, aby wiedziec czego sobie odmawiam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Marycha, zarówno medyczna jak i rekreacyjna powinna być zdepenalizowana - to oczywiste dla każdej myślącej osoby. Natomiast z niektórymi rewelacjami odnośnie zastosowań leczniczych byłbym ostrożny. Na 100% wiadomo właściwie tylko tyle, że łagodzi część efektów ubocznych chemii i generalnie jest niezłym środkiem relaksującym i przeciwbólowym. Z leczeniem epilepsji sprawa nie jest do końca rozstrzygnięta (jeżeli nie liczyć "dowodów" anegdotycznych). W przypadku "leczenia raka" większość to altmedowy bulszit niestety.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  głupawy Narodzie, sam sobie takich rządzących wybrałeś, to nie narzekaj i odczepcie się od pisiorstwa, postwo nie lepsze, też nic nie zrobiło poza wsadzaniem dzieci do pierdla za manie jakichś tam środków, ale dziecko łatwo wsadzić a hurtownika lepiej nie ruszać, bo ten może być niebezpieczny
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `