Przy tworzeniu planu wielkiej metropolii Jacek Sasin liczył na gminy, których mieszkańcy w większości głosowali na PiS. Wśród takich gmin był Wołomin, jednak teraz mieszkańcy sprzeciwiają się przyłączeniu do Warszawy i mówią głośno: 'nic o nas bez nas'. Z czego wynika taka postawa? Aleksandra Sobczak pyta burmistrz Wołomina, Elżbietę Radwan.
Więcej
  Komentarze
  to świadczy jedynie o głupocie tego tzw. prowincjonalnego ludu. 500+ przesłoniło oczy i zalało mózgi. Myślą tylko kategoriami - ile w mojej kieszeni, krótkowzrocznie. To nie przypadek, że dwie największe afery finansowe były prowadzone właśnie z Wołomina (SKOK i SK Bank)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  zmądrzeli?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tylko glupi narod pozwala soba tak pomiatac. Taki narod nie zasluguje ani na szacunek , ani na dobrobyt. Wolomin ( i inne grajdolki ) nie wiedzial, na kogo glosuje ? Biografie Kaczynskiego mozna znalezc przez GOOGLE, mozna tez popytac ludzi na Zoliborzu...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak sztuczna kobiete mozna jedynie w pisie wyszukac. Ona wie, slyszy, potrafi mowic, tylko dlaczego nie potrafila razem z wyborcami pisu pomyslec, ze szydlo klamie ? Jarek tez nigdy nie ukrywal swoich dyktatorskich zapedow. Teraz Wolomin leje lzy ? Ano do prawackich portali prosze sie skarzyc, tam was powinni wysluchiwac.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `