Rząd nie wyraził zgody na prośbę władz Sopotu o przyjęcie sierot z Aleppo. Takie inicjatywy w Wielkiej Brytanii są powszechne - Brakuje dialogu i inicjatyw społecznych. Mam wrażenie, że został wywołany strach przed małymi dziećmi, które potrzebują pomocy - mówi Dagmara Chmielewska z Hurricane of hearts, gość Macieja Czajkowskiego w Temacie dnia 'Gazety Wyborczej'.
Więcej
  Komentarze
  to jest straszne, ze Polacy pozwolili na to ze miernoty+nieudaczniki+wasale+holota+marionetki+dojarze decyduja o ich losie!!!! ta niekompetencja+brak oglady+prymitywne zachowanie na parkiecie politycznym+maniery ulicznikow+glupota polityczna tych z tzw. pis+ziobro+gowin pokazala bardzo wyraznie wizyta p. kanclerz Angela Merkel!!!! tzw.pis+ziobro+gowin+ta p. szydlowa vel atrapa premiera zrobili z Polski zascionkowe panstwo+bez zadnego znaczenia+prowicje i peryferie europejska!!! ten kaczy..... malutki "strateg" z powodu braku wiedzy i umiejetnosci postawil na falszywych sojusznikow!! nie bedzie kasy z Unii Europejskiej, bedzie tylko Polexit!!! ale kaczy... ma taki wzrost, ze calujac p. Angele Merkel w reke nie musial pochylac glowy,!- niski wzrost uraowal tego kaczy..przed padnieciem na kolana, mogl calowac reke na stojaco- wzrost wystarczyl!! takze pozdrawiam wszystkich radosnym kwa, kwa, kwa! i rozwalanie Polski idzie dalej, brawo tzw. pis+ziobro+gowin!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zgłupiałes??? To są małe dzieciaki i jeśli ktoś może i chce im pomoc - wesprzyj, zamiast pieprzyć głupoty. To ogromna odpowiedzialność- dziecko z trauma powojenna, sieroca, obcy język, brak wszystkiego co jest mu znane. Nie bądź cyniczny. Co one są winne głupocie polityków? Pomóż zamiast wymyślać złośliwości
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Pisać, że rząd nie chce rodzin uchodźców? Nie, bo ludzie przyklasną. Napisz, że "rząd nie chce dziesięciu sierot". "Z ostatniej chwili: na granicy węgiersko - syryjskiej zatrzymano 10 sierot, z tego co wiadomo wędrowały do Sopotu". "Nie śpię, czekam aż PO zaadoptuje wszystkie sieroty na świecie, nakarmi głodnych, zakończy wojny i zatrzyma proces ocieplenia klimatu"
  @jaceknh Wzorowa postawa, tak trzymac,Mam nadzieje,ze ty nigdy nie bedziesz w takiej sytuacji
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @jaceknh Bardzo mentny komentarz. Jakby zlosliwy i to w tak powaznej sprawie. Nie na mejscu z docinkami partii PO.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `