Miały być święte... 'Będziemy pytać was o opinię w referendach'- zapewniła w kampanii Beata Szydło. A jak teraz politycy reagują na hasło przeprowadzenia głosowania wśród obywateli, w kluczowych sprawach? Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  Cieszy mnie, ze jest coraz wiecej ludzi, ktorzy otworzyli oczy na klamstwa kobiety, ktora kleczy w koscieli regularnie. Co prawda, klesi maja udzial w oglupianiu ludzi ( taca jest ciezka ), ale to juz inna para kaloszy. Slowem, jak sobie wybraliscie, to teraz macie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W kampanii pis kłamało. Kłamie także teraz. 38% ludzi jednak są ciemnych i w ich kłamstwa uwierzyło. A ludzi pis ma w pogardzie. Sąd dla niego tylko procentami poparcia, które się kupuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A teraz jest TKM i nie podskakiwać za dużo - jasne . A ta chołota podwarszawska niech się cieszy ,że będzie mieszkała w stolicy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ja jako emeryt mając 77 głośno mówię że Pani Szydło jest oszustką,uzasadnienie -wszędzie i bez przerwy trąbi że emeryci powyżej 75 lat mają lekarstwo za darmo.Ja jestem po operacji serca i baj-pasów i nie mam zniżki ani grosza.Jak ją nie ma wstyd ludziom z spojrzeć w oczy.Tak samo z obiecywaniem podczas kampanii,że będzie lokalną społeczność pytać po przez referenda,i teraz pokazuje że ma ludzi głęboko w d..... Emeryt ze Śląska
  @mariop Prosze Pana, rzad ktory nie sluzy prawidlowo spoleczenstwu, jest w calym cywilizowanym i demokratycznym swiecie odwolywany. Kto to robi ? Spoleczenstwo. Zalosne sa te Wasze narzekania i bezradnosc.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  p. szydöowa to atrapa i gadala tak jak kazal ten kaczy... czyli klamala+oszukiwala+manipulowala!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `