Reinhold Hanning - strażnik, skazany za udział w zamordowaniu 170 tys. osób, Oskar Groening - księgowy obozu, skazany za współudział w zamordowaniu 300 tys. osób - to tylko dwie z kilkuset osób osądzonych przez niemieckie sądy byłych pracowników nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Cała załoga fabryki śmierci liczyła ponad 7 tysięcy osób. Niemieccy prokuratorzy wciąż poszukują nowych metod na odnalezienie i udowodnienie winy śmierci ok. 1,1 mln osób. Nawet w 72 lata po wyzwoleniu obozu.
Więcej
  Komentarze
  mlodzi Niemcy znaja nazistowska historie swojego kraju i maja bardzo odpowiedzialne stanowisko dot. historii ich kraju i ich historycznej odpowiedzialnosci za popelnione przestepstwa i ludobojstwo!! jedyni co klamia to czlonkowie i zwolennicy tak bliskiej ideologicznie tzw. pis+ziobto+gowin partii afd (alternative füe deutschland) - ten kaczy... gratulowal afd po wyborach!! tzn kaczy.. jest nazista+faszysta!
  @doktor1152 "młodzi Niemcy" mają ten temat głęboko w poważaniu, oczywiście są lekcje historii, ale nikt nie zawraca sobie głowy, to nie są ci sami młodzi Niemcy sprzed 40, 30 lat ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Toć przecie nawet małe dziecko wie że winni byli Niemcy, a ci dalej szukają. A może jednak to były krasnoludki?
  @demo Czytaj że zrozumieniem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0