Jeśli marszałek Kuchciński będzie nakładał na posłów opozycji kary finansowe, to oznacza, że idzie w zaparte i całą winę za wydarzenia z 16 grudnia zrzuca na opozycję - mówi w 3x3 poseł PO Arkadiusz Myrcha. Gość Agaty Kondzińskiej zapowiada, że nie zamierza dobrowolnie płacić jako poseł żadnych kar finansowych, będzie się w tej sprawie odwoływał do sądu.
Więcej
  Komentarze
  marszalek sejmu jest z tzw. pis i podpisal cyrograf z tym kaczy,.... no tzw. deklaracje demokratyczna, czyli sprzedal swoje sumienie+uczciwosc+demokratyczne postawy+praworzadnosc za te pis-srebniki!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Od roku 1989 działał przy ulicy Wiejskiej Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Od roku w tych samych pomieszczeniach działa cyrk pod dyrekcją Jarosława Kaczyńskiego. Niestety z dowcipów serwowanych przez klownów PiS nikt się nie śmieje, ale dyrektor jest zadowolony.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jedyna nadzieja sejmowej opozycji jest w młodych posłach/posłankach z PO i .N. Dopóki nie zjednoczą się i swoją postawą nie przeciwstawią się zgranym twarzom ze swoich partii nie powstanie zjednoczona opozycja. Stare „wygi” dają się rozgrywać prezesoidowi jak on zechce. Są reaktywni, bez determinacji w realizacji celów, których nawet nie nazwali.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  marycha , tak trzymać i nie popuszczać , kasa leci
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  brawo panie posle Myrcha. Jest pan nieoceniony !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ile Polakow ten "kontredans" kosztuje ? Uniemozliwianie rozwoju kraju, pauperyzacja, demoralizacja Polakow, izolacja Polski w swiecie. Zadna dziedzina w Polsce nie funkcjonuje prawidlowo, potrzebne sa glebokie reformy, wzorowane na rozwiazaniach z krajow Eur. zach., bo ci, ktorych sobie Polacy do rzadzenia wybrali nic nie potrafia. W krajach demokratycznych, tych szanowanych w swiecie i bogatych, politykow, rzady, ktorzy niewlasciwie wykonuja swoje obowiazki, odwoluje sie. Kto to robi ? SPOLECZENSTWO. Jest wiele przykladow do nasladowania. Kaczynski ma juz malo czasu na zastosowanie sie do zalecen EK w/s lamania demokracji w Polsce przez rzad PiS. Kaczynski chce wyprowadzic Polske z EU. ZSTANOWCIE SIE 1
  już oceniałe(a)ś
  0
  0