W ostatnim roku Muzeum II Wojny Światowej znalazło się pod huraganowym atakiem partii rządzącej, bo jest, jej zdaniem, za mało polskie - Rafał Zakrzewski komentuje wczorajszy pokaz stałej wystawy w gdańskim muzeum. Tymczasem, zdaniem wielu znakomitych historyków ze świata, wystawa jest świetna i nie ma takiej drugiej na świecie - dodaje komentator 'Wyborczej'.
Więcej
  Komentarze
  co pisowskich zalet wojny, to wystarczy przejść się po Warszawie i popatrzyć na tablice upamiętniające poległych Warszawiaków w tym ok. 160 do 200 tysięcy tych, którzy zginęli za jakieś wojskowe mrzonki w powstaniu warszawskim takim jak semka iczy żaryn polecam wiersz Juliana Tuwima Ab urbe condita dostępny np w tym portalu eioba(kropka)pl, że nie wspomnę iż chętnie nym ich samych a nie kogoś w zastępstwie wysłał na wojnę z talibami, boko haram, IS czy podobnymi islamistami, jakby przeżyli to spytałbym o zdanie na temat rozwoju osobowego przez wojnę, ale oni tam nie pojadą bo jak to od tego są inni
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czerskie POmioty bronią obiektów muzealnych, najbardziej starych pierdzieli ubeckich, kapusiów SB i postkomuchów dla których pracują. Kiedy wy wreszcie wymrzecie i zostaniecie pochowani w miejscach, gdzie postawią szalety? Wy o Polsce to wcale a jeśli już to źle mówicie. Jesteście pasożytami i ogłupiacie tylko najgorszą ciemnotę. Nie wierzcie wyborczej czytelnicy bo tam piszą tylko najgorsi degeneraci którzy są gotowi sprzedać kraj a mówić dobrze tylko o Niemcach. Dziennikarze wyborczej to degeneraci i ludzie sprzedajni, broniący najgorszych komunistycznych zbrodniarzy i o takich mówią dobrze. Nie dajcie się ludzie w chu.ja zrobić tym sprzedajnym pismakom pracującym dla zagranicy i przestępców.
  @kapitalmarksa Sam się dałeś w chu.ja zrobić. Pa pa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kapitalmarksa Zjedz snickersa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ależ będzie sprzątanie po tej pisowskiej zarazie... :| Im więcej buty, tym krótsze panowanie. Tym się pocieszam. Kaczce na pohybel.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wystawa w niewystarczający sposób podkreśla role w zmaganiach na polach bitew II WŚ naszego Umiłowanego Przywódcy, który jeszcze w okresie przed swoim poczęciem kierował jako Duch Historii bohaterskimi zmaganiami Polaków i innych narodów. Ekspozycja będzie uzupełniona więc o nowe epickie tematy z udziałem naszego Wodza: od kierowania duchowego obroną Westerplatte, aż po odebranie kapitulacji III Rzeszy i Cesarstwa Japonii - Umiłowany Przywódca sam raczył natchnąć w tym momencie generała Mac Arthura.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a wystarczyło zrobić kącik pamięci Lecha i Marii K....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najwyzszy czas!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  zasmoleńszczą i zakrzyżują Naszą Polskę
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Swołocz pisowska potrafi wszystko niszczyć, aby na gruzach wznieść kaczy pomnik. Będzie co sprzątać za trzy lata! Trupy z Wawelu na wysypisko!
  @janzdechlak Taka sama dzicz jesteś, jak PiSowcy wykopujący z grobów zmarłych w imię chorych rojeń. Na wysypisko?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @sativa Skoro nie mają szacunku dla zmarłych, to sami nie zasługują na szacunek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `