Jeśli będzie postępować demontaż demokratycznego państwa prawa, to za parę lat Jarosław Kaczyński nie będzie miał czym rządzić - mówi w 'Temacie dnia' Andrzej Olechowski, były minister finansów i spraw zagranicznych. Jego zdaniem, jeśli Unia Europejska miałaby się rozlecieć, to Polska nie będzie krajem demokratycznym. Dlatego, dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf, tak ważne jest dbanie o trwałość UE.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Mądry gość.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Bardzo rozsądna wypowiedz; nt.Polski, UE,Tuska czy Trumpa
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wszyscy jesteście cwaniakami!! jak bylo koryto to zeście korzystali pelnymi garściami taraz gdy trzeba bohatersko zawalczyc o Polske to siedzicie sobie na kanapach i wywazonymi slowkami delikatnie krytykujecie tak aby sie nie narazic kaczorowi bo moze wam pozabierac ,,dorobek życia" kużwa!! bierzcie przyklad z Balcerowicza i Frasyniuka to są jedyne osoby które pokazują kto tu jest patriotą!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Człowiek do wynajęcia... ale mówi mądrze.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Sluchac p.Olechowskiego to prawdziwa przyjemnosc.Wielka szkoda ze mamy tak malo takich obywateli przez duze O
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wprowadzenie "Czarnej ksiegi destrukcjii" to dobry pomysl. Dodam jedno krytyczne zdanie: Kaczynski bedzie mial czym rzadzic, bedzie to wprawdzie ruina Polski demokratucznej, ale to jak wiemy Kaczynskiemu nie przeszkadza. Jemu udalo sie zmobilizowac to co w polskim spoleczenstwie najgorsze, i w polskeij historii. Tragedika Polski zawszze bylo to ze miala öpotwornie glupia prawice. Znacznie gorsza niz w USA (wyjawszy ostatni okres zwariowania republikanów)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Bardzo rozsadna wypowiedz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Pani Wysocka-Schnepf swietnie prowadzi rozmowy, nareszcie czlowiek sie nie denerwuje, doskonala dziennikarka!Wywazona, adekwatnie ubrana, pozwala wypowiedziec sie osobie zaproszonej, zadaje dobre pytania!Przyjemnosc.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `