PiS ma tylko 10 spośród 107 prezydentów, burmistrzów czy wójtów, dlatego Jarosław Kaczyński chce poszerzyć swoją władzę nad samorządami - komentuje Rafał Zakrzewski. I dodaje, że środkiem do tego celu mają być zmiany w ordynacji wyborczej i ograniczenie kadencji tylko do dwóch.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Sposób na długowieczne rządzenie : przerośnięta dwukrotnie administracja- jako pewny elektorat,natomiast z drugiej strony np.z opieki społecznej pomoc w wysokości nawet po 100. miesięcznie,gdyż kasa pusta !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Do walki z samorządami ruszy IPN, CBS, Policja, prokuratury... Nagle wielu samorządowców dowie się, że kiedyś wystawiło jakąś fakturę, że byli agentami, że już nikt przez nich życia nie straci... A Wiadomości TVP będą ochoczo nas o tym informować. Ziemiec i Holecka będą na wizji zmieniali sobie pieluchy, żeby nadążyć z tymi newsami. A na końcu pisiory przerżną wybory, bo za dwa lata po polskiej demokracji będzie już tylko kupka radioaktywnego pyłu i naród wreszcie się wpieni. Prezes zostanie z kotem... w głowie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Moze REDAKCJA WYBORCZEJ zechce wyjasnic Polakom, jak funkcjonuje swiadome spoleczenstwo obywatelskie, ze takie swiadome spoleczenstwo obywatelskie protestuje, AZ DO SKUTKU. Jest wiele przykladow do nasladowania, np. ostatni przyklad to rezygnacja kanclerza Austrii Faymana, w wyniku protestow, szczegolnie w dniu 1. maja 2016 r. Komentowanie zachowania Kaczynskiego nie doprowadzi do niczego. Ten maly samozwanczy wladca jak widac - moze sobie w Polsce na wszystko pozwolic. Ile kosztuje Polakow Kaczynski i jego ochrona - przed Polakami ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `