Mamy coraz więcej przejawów nienawiści wobec cudzoziemców, zwłaszcza po zamieszkach w Ełku. Ks. Kazimierz Sowa w 'Temacie dnia' mówi, że jesteśmy w momencie tuż przed eskalacją złych nastrojów społecznych wobec obcych. Choć niektórzy biskupi tonują te nastroje, to - zdaniem ks. Sowy - w Kościele istnieje obawa przed stanięciem w kontrze do dominującej opinii publicznej i otwarcia sporu na linii państwo-Kościół.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  to wstawanie z kolan tzw. pis i jego zwolennikow zakonczylo sie tylko padniciem w szambo!!! ten tzw. pis+ziobro+gowin z tym kaczy.... na czele wyzwolili najgoetsze+najprymitywniwjsze instynkty u Polakow (f/m)!!! te prymitywy z tzw. pis+ziobro+gowin zrobily z Polski kloake kulturalna+spoleczna+humanitarna!!! i kosciol rzymsko-katolicki w Polsce z jego funkcjonariuszami jest tez za ta kloake odpowiedzialny!!!! takze to wstawanie z kolan wg tzw. pis+ziobro+gowin to wpadniecie w takie szambo z ktorego Polacy nie wyjda tak szybko i zostana w tym gnoju jeszcze ca. 2 lata i 10 miesiecy!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czekają aż się wyjaśni kto będzie rozdawał pieniądze. Teraz wystawieni księża harcownicy mają wygłaszać różne opinie żeby, gdy zajdzie potrzeba, powołać się na racjonalny głos kościoła z palety tak spreparowanych głosów. Alleluja i do przodu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `