2016 rok nie był rokiem zmiany czy rewolucji - to był rok kontrrewolucji - mówi reżyserka Agnieszka Holland. Jej zdaniem w 2016 roku polskim, ale też amerykańskim mediom, politykom i społeczeństwom zabrakło rozumu i poczucia odpowiedzialności. W efekcie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych został człowiek nieprzewidywalny, a nad Wisłą wszyscy dali się zahipnotyzować Kaczyńskiemu.

'Studio pod parasolką' to program tworzony przez kobiety, dla których inspiracją były wydarzenia z 3 października oraz chęć podkreślenia głosu kobiet w debacie publicznej. Program jest emitowany w każdą sobotę, o godz. 12.00 w serwisie Wyborcza.pl.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  holland, janda, stuhr i inni fantastyczni specjaliści od "demokraci" ....szkoda mi was
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  czy pani holland zadała pytanie-co robią socjaliści zachodni,co opanowali brukselę?ci ,to dopiero robią na rękę Putinowi..takiego zamętu,strachu,bałaganu dzięki muslinom to świat nie widział od czasu,gdy Sobieski w 1683 zmiażdżył ich pod Wiedniem..niech sie pani Holland,ciocia babcia Putina (tak,tak-tatulo Holland to synalek Stalina-oczywiście nieślubny,co to wyskoczył z okna,bo go swoi towarzysze zgnoili)nie swiadczy Putlerem,z którym kaczor nie ma nic wspólnego.ale bolszewia tak ma-zawsze oskarża innych o to ,co przez dziesiątki lat sama uprawia
  @Janusz Kuszpit Bolszewizm panie Kuszpit wziął się z tego, że bolszewicy uznali, że większość w Dumie może wszystko i wbrew prawu, dokładnie to samo robi PiS, zatem kto jest bolszewikiem i co to jest bolszewia? Tak, oczywiście panie Kuszpit, PiS to jest bolszewia, wyciągnął pan właściwy wniosek. A z muzułmanami (nie muslimami) w Zachodniej Europie aż takich problemów nie ma, zapewniam pana, wypadałoby pojechac gdzieś, rozejrzeć się samemu, zamiast wypisywać co panu Nowogrodzka powie. Czepianie się rodziny pani Holland (i kogokolwiek innego), to jest zwykłe chamstwo, jest pan cebulakiem panie Kuszpit.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Holland myślałem że pani mądrzejsza Putin niczego nie rozwala On się tylko cieszy że my ją rozwalamy Co świadczy że najmądrzejszy nie jest Bo burdel za miedzą to zły znak
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  śmieszy mnie aktywność pistrollowców na tym forum..czego tu szukacie ..nie wystarczy wam smsowy przekaz prezesa jako krystaliczne źródło prawdy?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dla rasyji i putina pracuje w celu rozwalenia EU w pocie czoła pewien zakonnik z Torunia od 25 lat z efektami zainwestowane ruble w nadajniki nie poszły na darmo
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piekna parada Prawdziwych Nazistow, sie samo-komentujacych. "The True Pollacks love hating somebody. When there is nobody to hate they hate just self."
  @boson Dajże chłopie jakiś datek na google translate, bo bez tego będzie Ci podsuwał takie cudaczne tłumaczenia tekstów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @biko 36 l
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @biko 36 lat w USA mi wystarcza, bez Twojego Google. Zanim zjawilem sie w USA bylem licencjonowanym tlumaczem MHZ. Nie jestes pierwszym, ktory usiluje sprzedac swoja niewiedze. To takie polskie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Faktycznie, Zydzi sie boją, gdzie, gdzie osiąsc, gdzie byloby bezpiecznie, jak sie przygotowac. Bardziej sie boja muzulmanow (czytaj Arabow i Turkow) niz Rosjan, ale ruskich tez sie boją, bo Putin im na niewiele pozwala, a i Ukraine odcina jako kraj do odwrotu. Bo jesli Izrael padnie to gdzie Zydzi sie osiedlą?
  @mentice O kurcze, długo nad tym myślałeś?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mentice Po komentarzu twierdzę,że jesteś prawdziwym Polakiem,katolikiem i patriotą i oczywiście PiS-dzielcem. Gratuluję odwagi na forum bo w realu jesteś nikim.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mentice mentice = menda Cuchniesz prymitywnym faszyzmem i PISdolizaniem ! A Zydzi przetrwali 5700 lat i maja Cie w d... !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A jaki to niby sposob Putin rozwala Europe? handluje z Niemcami? Nikt Szwabom handlowac z Putinem nie kaze.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `