- Osoby obdarzone zaufaniem publicznym muszą się angażować w życie społecznie - mówi w programie Agnieszki Kublik Wojciech Pszoniak. W rozmowie o postępach 'dobrej zmiany' w Polsce aktor mówi: 'Nie ma złych terminów na wyrażenie swojego protestu przeciwko temu, co się dzieje'. Co jest największym społecznym grzechem dzisiaj? Przyzwyczajenie się do tej sytuacji - mówi Wojciech Pszoniak.
Więcej
  Komentarze
  Do ponad stuletnij niewoli w XIX i XX w przyczynił się w dużym stopniu tumiwisizm. Nikt mi nie powie, że gdyby po pierwszym rozbiorze 100% obywateli naprawdę się wku...ło to doszłoby do drugieho rozbioru.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No tak. Jestem wrocławianinem.Przeczytałem jeden kryminał pana Krajewskiego, nie uwiódł mnie on jak innych czytelników. Ale postawa pana K., wobec spalenia kukły Żyda niemile mnie rozczarowała. Albo rzeczony jest koniunkturalnym tchórzliwym mydłkiem - a co o tchórzostwie mówił jeden z bohaterów powieści Bułhakowa , to pan K. jako filolog klasyczny z pewnością wie - albo pan K. wyznaje poglądy rasistowskie. Innej możliwości nie ma. Pozdrawiam panią redaktor i pana Pszoniaka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dziwne to że ludzie którzy za komuny palcem nie kiwnęli nagle nie pasuje rzekome ograniczanie wolności teraz.I nagle odzywają się gdy pojawiły się aresztowania i sprawy karne .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Parafrazujac slynne slowa Kisiela: Jest do dupy ale najgorsze w tym, ze w tej dupie zaczynamy sie urzadzac.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `