Sposób, w jaki prowadziła wywiad doprowadził do irytacji Andrzeja Dudę, czego 'dobra zmiana' nie mogła jej zapomnieć i pozbyła się jej z TVP. Swój słynny wywiad z ówczesnym kandydatem do prezydentury Beata Tadla wspomina w 'Temacie Dnia Gazety Wyborczej'. Gość Agnieszki Kublik recenzuje też obecne 'Wiadomości', które jej zdaniem, pełne są mocno nasyconych emocjonalnie komentarzy, sugerujących co mają myśleć ludzie. Trzeba mówić o tym, co robią 'Wiadomości', nie zrażać się tym, że 'pokorni' dziennikarze wytkną nam, że to ryk świń oderwanych od koryta - mówi Beata Tadla.
Więcej
  Komentarze
  Żałosne. I pani kublik na okrase Pozdrawiam Losiu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ku...zji nie oglądamy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pisowcy! Kradnijcie teraz, bo wasz czas jest policzony. A to ze sobie głosicie iź to inni kradli, daj wam zdrowie. Pojdziecie za wszystkie winy siedzieć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tez mi problem ziryrować Dudę. Wystarczy zadać pytanie na które odpowiedzi nie napisał mu Jary. Co do Tadli to to przecież nie jest jakaś wybitna dziennikarka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie ogladam TV ponieważ człowiek jest bezsilny wobec tych kłamstw i oszczerstw.
  @maria,, A mozesz przytoczyc chociaz jedno klamstwo?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @gundyslaw Wystarczy, mario obejrzeć w TVPiS, wiadomości dla niepełnosprawnych politycznie, do których bez wątpienia się zaliczasz. Przeżyłem Gomułkę, Gierka i wszystkich następnych I sekretarzy PZPR, ale to co za ich tyranii działo się w TVP to mały pikuś w stosunku do tego co wyrabia komisarz tow. Kurski na zlecenia I sekretarza KC PiS tow. Jarosława K.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wyboga Korekta. Oczywiście te zarzuty dotyczą nie ciebie mario, lecz wypranego z mózgu gundysława. Przepraszam. A gundysław urodził się z odchyłkami a umrze jako pospolity pislamski idiota.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @maria,, Jedyna słuszna opcja TVN
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PISlamska bolszewicka propaganda czerpie bezposrednio ze źródła nawet swoich specjalistów szkolili u komuchów 0 piotrowski - aktywista PIS W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie[1]. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotnicznej[1]. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie[2]. W stanie wojennym był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu[3]. Po upublicznieniu tej sprawy w 2013 Stanisław Piotrowicz stwierdził, że dążył do umorzenia tego postępowania[1]. W 1983 został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi[4]. kryże inny PISlamski aktywista W marcu 1980 jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości. Wykonane wyroki zostały skasowane przez Sąd Najwyższy. W czerwcu 2007 Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu na wniosek Zbigniewa Nowaka wszczęła postępowanie sprawdzające w sprawie, czy podczas wyrokowania nie złamano prawa[2]. W jego efekcie 12 listopada 2007 podjął decyzję o wszczęciu śledztwa w sprawie (in rem)[3]: przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez skład orzekający Sądu Rejonowego dla Miasta Stołecznego Warszawy poprzez bezprawne skazanie wyrokiem z dnia 22 stycznia 1980 w sprawie o sygn. VIII Kws 18/80 Andrzeja C., Bronisława K., Wojciecha Z. i Józefa J. na karę aresztu zasadniczego co skutkowało bezprawnym pozbawieniem wolności ww. osób, tj. o przestępstwo z art. 189 § 2 kk w zb. z art. 231 § 1 kk w zw. z art. 11 § 2 kk w zw. z art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz. U. z 1998 r. Nr 155, poz. 1016); pobicia w dniu 11 listopada 1979 w Warszawie zatrzymanego Andrzeja C. przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa, tj. o przestępstwo z art. 158 § 1 kk w zb. z art. 231 § 1 kk w zw. z art. 11 § 2 kk w zw. z art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu; pobicia w dniu 21 sierpnia 1979 w Warszawie zatrzymanego Wojciecha Z. przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa tj. o czyn z art. 158 § 1 kk w zb. z art. 231 § 1 kk w zw. z art. 11 § 2 kk w zw. z art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo Pani Poseł Wielgus , tak należy traktować kundli gadzinówki pisowskiej."Dziennik telewizyjny" w porównaniu z "Wiadomościami", to był szczyt finezji i profesjonalnego dziennikarstwa.To z czym mamy obecnie do czynienia, to chamska gminna propaganda która ma schlebiać "gustom" jedynego widza z Zoliborza!Na pierwszy rzut oka rzuca się krańcowy brak profesjonalizmu kaczych wyrobników z "placu"Czegoś takiego jak wTVPis nie było nigdy i nigdzie, no może poza Koreą Pónocną!!Ten ściek z Placu Powstańców zostanie już niedługo zatamowany,szykujemy się już.
  @nigdy_nie Prezes na wielgusów ma wywalone. Jesteście w czarnej dupie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @nigdy_nie Taaa.. naszych wywalaja wiec są niewiarygodni... Pozdrawiam Losiu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  swoją drogą.. najwyraźniej dzisiejszy przekaz powinien zawierać słowo mainstream. tyle że to trudne słowo i stąd te przeróżne "maistremy" i "manstramy". wymyślajcie coś łatwiejszego, bo wam ludzie od tego zaczynają niedonagać.. i przy okazji.. żebyśta wy przynajmniej wiedzieli co to oznacza.. i kto teraz w tym głównym nurcie wami wartko steruje.. głupole
  @bogdan.bdg A kto steruje nami kolego znad Brdy?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @nigdy_nie wami ? nie wiem towarzyszu.. osobiście jestem mało sterowalny.. zbyt aspołeczna ze mnie jednostka a na poważnie.. co niby mam odpowiedzieć.. konstytucja ? demokracja ? dobro ojczyzny ? to frazesy. mało kto na poważnie się z nimi utożsamia..i dla mnie także nie jest to etos najwyższy. wiedza, rozsądek, empatia i przyzwoitość.. gdy ma się tego trochę w sobie, to kompas działa jak należy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bogdan.bdg Ciekawe empatia i aspołeczność w jednej wypowiedzi. Jak już sobie przypisujesz cnoty to chociaż ukaż ten rozsądek i chociaż przemyśl to co piszesz. Nie wiem też czy jest przyzwoitością wchodzenie na forum gazety i wyzywanie innych od łatwo sterowanych głupców. Chociaż zaskoczyłeś mnie uczciwym stwierdzeniem,że konstytucja , demokracja czy dobro ojczyzny to dla ciebie puste frazesy:)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @nick....129 a dla ciebie to wręcz zaginiona ewangelia.. daj spokój. co można zrobić z i gdzie mieć konstytucję widać dokładnie w tym kraju od roku.. wszystko i gdzieś. nie jest to dla mnie etos najwyższy także dlatego, iż jako obywatel uważam, że powinna ona bronić mnie a nie na odwrót. a skoro tak łatwo można ją łamać i cisnąć w kąt.. jak ma się to do poczucia bezpieczeństwa obywatela ? do jego umowy z państwem ? demokracja jaka jest każdy widzi.. dopóki każdy, bez względu na zasób podstawowej wiedzy na tematy społeczno-polityczne, ma taki sam głos jak ja..budzi to mój sprzeciw. w obecnym kształcie jest to czasochłonna ale bezpieczna droga do tyranii albo autorytaryzmu wyznaniowego.. jak w polsce. a co do dobra ojczyzny.. takie myślenie to odwrócenie pojęć. niech mieszkańcom danej krainy dobrze się powodzi..to i kraina będzie w formie. dzisiejsi populiści dobrze o tym wiedzą i obiecują szaremu kowalskiemu czy smithowi ile wlezie.. i znajdują posłuch. obstaję przy swoim. wiedza, rozsądek, empatia i przyzwoitość. bez zabarwienia patridiotycznym sosem.. żadnego koloru. nie są to cechy popularne.. ale ważne, jeśli chcemy być normalni. i dlatego wbrew wszystkiemu należy tego ludzi uczyć. gdy zapowiadano wprowadzenie etyki do szkół, miałem nadzieję, że to właśnie taki scenariusz.. skok mentalno-cywilizacyjny społeczeństwa. jednak jak widać pozostałem głupcem.. a połączenie empatii i aspołeczności ? codziennie widzę bardziej egzotyczne mariaże.. najwidoczniej nie tylko ja jestem chodzącym paradoksem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0