Po ataku wicepremiera Piotra Glińskiego na uprawianą w TVP propagandę, w samym PiS nic się nie zmieni - mówi w 3x3 doc. dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz z UW. Zdaniem gościa Renaty Grochal, PiS otrzyma 'punkt dodatni' - bo pokaże, jaka to pluralistyczna partia. Poza tym, uważa politolożka z UW, PiS stonuje nieco nagonkę na organizacje pozarządowe.
Więcej
  Komentarze
  to i tak nie pomoze tzw. pis, bo pis-minister zostanie w pamieci Polakow jako "moj brat idiota", a ta cala akcja byla tylko dla tzw. ciemnego ludu , ktory wszystko kupi wg def. tzw. pis!!! akcja tzw pis ktora miala udowodnic ciemnemu ludowi, ze ten pis-rzund to nie marionetki i wasale z podpisanym cyrografem tzn "deklaracja demokratyczna!, ta akcja w tvpis miala pokazac, ze w tzw. pis nie ma marionetek+wasali gadajacych tak jak kaze ten kaczy...., ze w tzw. pis sa tylko amputowani bezmozgowcy+kukly na sznurkach,, walki o koryta, brak kompetencji itp
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gliński wychylił się od PiSowskiego pionu, ale szybko go wyprostują. Ani piśnie. Inaczej straci posadę i łaski prezesa, wygonią go z Nowogrodzkiej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie dajmy sie nabrac. PiSs to notoryczni kłamcy i manipulanci.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pluralizm to jest wtedy, gdy w TVPiS robia wywiad z wicepremierem z PiS?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani ekspert mnie rozczula . Plus bo pluralizm ? Bo Gliński wykazał jaką propagandę w TV sieje PIS , że kłamią i manipulują ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pluralizm? Hahahahahahaha.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  GW chce ukarać Glinskiego?
  @Janusz Kuszpit Badz tak uprzejmy i zdradz nam jak wpadles na pomysl " karania " przez GW Glinskiego ? Za niektorymi osobami trudno trafic, wiec raczej watpie, aby ktos odgadl co tam masz pod swoim sufitem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  uważam że Gliński to jest słabe ogniwo i nie rozumiem tego że teraz całą sprawę zamiatają po dywan ...i dziwi mnie że Wiadomości siedzą cicho po tym jak zostali porównani do domu wariatów ....Gliński jakby miał honor to by przeprosił tak to burak przyspawany do koryta.
  @yan57 Tak, niech przeprosi za to, że wiadomości robią zmanipulowani idioci...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @yan57 Zamiatają, bo Kaczyński kazał.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `