Wicepremier Mateusz Morawiecki obiecywał wzrost PKB, więcej inwestycji a na razie gospodarka spowalnia. Prezes PiS wskazał winnych. Na antenie TVP Info mówił, że za to odpowiadają przedsiębiorcy związani z partiami opozycyjnymi.... To pokazuje poziom obłędu komentuje Platforma. A jak spowolnienie tłumaczył kilka godzin wcześniej sam minister rozwoju i finansów? Bez spiskowych teorii..
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie mogę wprost uwierzyć,że nowa PIS-owska ekipa dyletantów,prowadzi naszą Przenajświętszą Rzeczpospolitę,do nieszczęścia.W podobny sposób,postępują wieloryby.Nie wiadomo dlaczego,całymi stadami,wypływają na plaże i tam giną.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Gospodarka spowalnia. Prezes PiS wskazał winnych; to przedsiębiorcy związani z partiami opozycyjnymi , a przedsiębiorców związanych z pisuarem brak , jedynie przedsiębiorstwa państwowe i tymi może Morawiecki manipulować. Ostatnio Morawiecki odbudowuje projekty Platformy bo jego projekty są do Dudy . A Straszydło pokazywała pełne teczki super projektów przygotowanych do wprowadzenia . Jak się okazuje to wszystkie siły zużyli na projekt 500+ a na to nie mają pieniędzy więc się obijają od ściany do ściany , zrezygnowali ze śmigłowców by te pieniądze przeznaczone na zakup , dać na 500+. Rozpoczęły się manipulacje od jednego wziąć i dać drugiemu potem od trzeciego wziąć by oddać pierwszemu i tak do końca kadencji .
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  No cóż, gospodarka nie jest mocną stroną prezesunia. Ale jego czas polityczny się powoli się kończy. Cenę za jego fobie zapłacimy ogromną. PKB spada w dramatycznym tempie, inwestycje spadają. Wykorzystanie środków unijnych jest problematyczne. Jak tu robiąc przetargi, samorządy mają podjąć decyzję w cieniu kontroli CBA?
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  To będzie kiedyś klasyka równa Mao, Fidelowi, Kimowi, rodzimemu Gomółce
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  Winni inni. A wicepremier to tak sie stara, ze az dech zapiera.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  I jeszcze jedno: odnawia się w gospodarce nomenklatura. Czyli obsadzanie kluczowych stanowisk ludźmi z rządzącej partii, czyli PIS. Sąsiad, od 20 lat w chemii, powiada, że "wyczyszczono" kadry i nie ma komu mówić w innym języku. A tu chodzi o Azoty, Orlen, PZU. PKOP itp. Bolszewia w czystej postaci. I jak się dziwić, że wskaźniki gospodarcze, w tym PKB: dołują. Rodacy, czas na rekolekcje.
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  Giełda leży , PKB dno , PLN słabnie - diagnozy jak u Maduro w Wenezueli.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  a pis- morawiecki przygotowuje nowa power-point-presentation wg rozkazow tego "geniusza" ekonomi z tzw. pis!!! pis-morawiecki bedziel musial udowodnic, ze ten pis-"geniusz" i dyletant ma racje i kapitalgospodarka na bazie kapitalu nie chce inwestowac w pis-wariatkowie i szkodzi temu pis-rzund!!! ten-pis rzund to gospodarcza KATASTROFA dla Polski!!!!
  już oceniałe(a)ś
  10
  12
  `