Sejm uchwalił ustawę o powołaniu Obrony Terytorialnej - Wojsko Polskie powiększyło się o 50-tysięczną formację, powołaną na wypadek m.in. wojny hybrydowej. Większość parlamentarna nie uwzględniła jednak opozycyjnej poprawki do ustawy zakazującej użycia Obrony Terytorialnej przeciwko obywatelom Polski. Czy oznacza to powstanie wojsk wzorujących się na prywatnych armiach magnaterii z czasów I Rzeczypospolitej?
Więcej
  Komentarze
  A mnie się wydaje - czytając GW, że mediałorkerzy tego medium popadają powoli, ale systematycznie w pisowską paranoję! PiS, PiS, PiS, PiS, PiS ..... itd, itp. ! Nuuuuuuda!
  już oceniałe(a)ś
  14
  9
  nom... koniec świata is coming Redaktore Brat przeciw bratu wystąpi Kurski przeciw Kurskiemu Gliński przeciw Glińskiemu a kto wie może nawet Mroczek przeciwko Mroczkowi Kyrie Eleison!
  @sadfdsfsd Komunę też ktoś kiedyś wprowadził, sama się nie zrobiła, przyklaskiwali jej wtedy także jej zwolennicy. Wyborcy PiS to albo głupki, albo komuchy. Innej opcji nie widzę.
  już oceniałe(a)ś
  8
  19
  @.fartowny..gosc. czy Ty mnie śledzisz?
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  @sadfdsfsd Śledzę miłośników komuchów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Młodzi, uzbrojeni, którzy nie bedą musieli przestrzegać prawa. Bo nie będą musieli podporządkować się poleceniom lokalnej policji.
  już oceniałe(a)ś
  7
  7
  Sposobem na zagrozenie ze strony OT bedzie jej infiltracja. Przylaczyc sie i popsuc wszystko gdy Jaro bedzie chcial uzyc OT do zduszenia demokracji. Wallenrodyzm.
  @dyst2 Trzeba miec duzo samozaparcia, zeby wejsc w to towarzystwo...
  już oceniałe(a)ś
  1
  10
  @dyst2 mam nawet odpowiedniego kandydata - Misiek Kamiński :))
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Ha ha - pytanie retoryczne. V Kolumna w Polsce zaczela sie zbroic ..
  już oceniałe(a)ś
  7
  13
  Nie. To oznacza powstanie Sturmabtailungen czyli SA. Czyli partyjnej formacji ZOMO wyposażonej w broń maszynową. Na wypadek, gdyby Oberprezes postanowił, że wybory się nie odbędą, albo że do tego czasu zdelegalizuje się opozycję i komuś by się to miało nie spodobać. I miał zrobić "Majdan".
  już oceniałe(a)ś
  13
  20