- Rządzący Polską demolują kraj uważając, że jest opiekun, który w razie czego obroni przed nieszczęściem. A jego już nie ma. Parasol został zdjęty - mówi prof. Roman Kuźniar z Uniwersytetu Warszawskiego. Tłumaczy, że nie ma już siły, która w razie czego zadba o nasze bezpieczeństwo. A to wymusza większą odpowiedzialność rządzących za losy naszego kraju.
Więcej
  Komentarze
  Bezpieczenstwo daloby nam...PO. Chooj doopa i kamieni kupa oraz panstwo z dykty.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  "punkty za pochodzenie" dodawne do puli przy rekrutacji na studia odbijają się do dzisiaj czkawką - vide Kuźniar !!
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Jakim cudem PIS Pana profesora jeszcze toleruje? Hahaha. Z tymi Filipinami to lekka przesada, ale prawda, że amerykanie mają nadzieję, że praca wróci do USA z Chin i Meksyku i dlatego wybrali Donalda. To nie kryzys demokracji, to wynik kryzysu ekonomicznego. USA żyje na kredyt, i to coraz gorzej. Obama to fajny facet, ale nie wie co zrobić jak policja dziesiątkuje czarnych obywateli. Amerykanie mają nadzieję, że Donald naprawi, co zrujnowała NAFTA. Dlatego też sami republikanie go nie popierają. A też swoją drogą może Donald się przyczyni aby naszej "ekipie" wyleci szabla z ręki, którą tak dziarsko jak pijany ułan, wymachuje ku wschodowi.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  Niesamowite, to teraz mamy sami odpowiadać za nasze wygłupy? To jak mamy teraz pełnić rolę przedmurza Europy? Przecież Europa nas nie poprze.
  @alakyr1 men.da putlerwska szczytuje
  już oceniałe(a)ś
  2
  7
  Odpowiedzialność?! Raczej nie. PiS utrzyma kurs lub go zaostrzy. Skończy się jak w latach 30-tych. Oczywiście nie mówie, że będzie tak samo. Scenariusz sam się pisze. Będzie inaczej ale również tragicznie. Tego oczywiście "patrioci" nie rozumieją tak jak nie rozumieli 80 lat temu.
  już oceniałe(a)ś
  12
  13
  mimo wszystko nie nalezy porownywac republikanow z tzw. pis i pis-rzund!! pis-rzund to ochlokraci+populisci ktorzy nie sa kontrolowani przez instytucje demokratyczne, natomiast trump bedzie bardzo kontrolowany przez 2 izby parlamentarne tzn przez samych republikanow, ktorzy nie za bardzo popieraja trumpa, takze ten trump bedzie tez kontrolowany przez lobby przemyslowcow i bankowcoe i nie zrobi abolutnie nic przeciwko interesom giospodarczym koncernow amerykanskich! a biedota amerykanska zostanie biedota bo trump sie nimi absolutnie nie interesuje, straca nawet korzystne ubezpieczenie, ktore gwarantowalo im opieke lekarska, takze bedzie ta biedota amerykanska umierac jak te muchy!! do tej biedoty bez ubezpieczenia nalezy bardzo duzo czlonkow poloni amerykanskiej! a trump ma biedote w odbytnicy!! tzw. pis powinien w Polsce tez zlikwidowac ubezpieczenia i kazdy Polak powinien sam placic za leczenie, ciekawe co na to ten pis-wyborca powie!! i napewno trump nie wysle do Polski US-Army, obrona to wewnetrzna sprawa Polski, takze pis-antek ma powazne inwestycje w produkcje kiji besabolowych a kaczor musi juz zaczac krasc konie dla pis-kawalerii zlozonej z "patriotow" kiboli !!
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Świat schodzi na psy. Ci wszyscy ciemni "wkurzeni" tradycyjnie zapłacą najwyższą cenę. Taka jest cena własnej ignorancji.
  już oceniałe(a)ś
  5
  8
  Nihil novi. Polacy zazwyczaj wychodzą na "gołodupców" w swoich wyborach...
  już oceniałe(a)ś
  1
  5