Demokratka, prawniczka, w przeszłości żona gubernatora Arkansas i była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Startowała na kandydatkę na prezydenta, ale uległa Barackowi Obamie. Swoich sił spróbowała również w wyborach prezydenckich w 2016 roku. Dzisiaj już wiemy z jakim skutkiem.
Więcej
  Komentarze
  Jej miejsce jest w więzieniu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Na razie nie zostala tez prezydentem" Na razie?!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Hilary? Pionek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Arogancka pazerna baba. Dlatego Trump. Nie dlatego ze jest lepszy. Poprostu ci co nie chcieli Trumpa ja wybierali. A to zbyt malo.
  @john666xxx To ciekawe, co piszesz. Wydaj się, że kluczowe jest tu słowo "baba". To z tym jest problem. Nie wiem, jak HC zasłużyła sobie na miano pazernej, czy chodzi o jakieś przepłacane wykłady, które w USA są normą, czy jakieś fundacje z udziałem byłych polityków (kolejna norma w USA, a w naszych oczach patologia), ale w porównaniu do pazerności Trumpa, to ona jest niewiniątkiem. Ale on jest mężczyzną, więc jemu wolno być chciwcem, wyzyskiwaczem i naciągaczem inwestorów, a ona nie może dostać solidnego szmalu za wykład, który dostałby każdy na jej miejscu, plus jej nie wolno zarabiać kupy pieniędzy jako topowej prawniczce z potężnie marketingowym nazwiskiem. To samo z arogancją. Może i nie jest to najsympatyczniejsza osoba na świecie, ale jakoś arogancji w niej nie zauważyłem. Po prostu nie jest swojakiem, nie jest przymilającym się politykiem, ale osobą dość zimną, co w polityce ma więcej zalet, niż wad. Ale ona jest kobieta, więc "powinna być ciepła", a on może być najgorszym chamem, arogantem, jakiego jeszcze w przestrzeni publicznej nie było, ale jest mężczyzną, więc on jest ok. I zaznaczam : nie przepadam za feministkami, a część fem. dyskursu uważam za idiotyczny lub seksistowski. Tym razem jednak muszę powiedzieć, że akurat to ich optyka jest słuszna.
  już oceniałe(a)ś
  1
  4