Codziennie, od poniedziałku do piątku, Michał Nogaś polecał będzie 'Książkę dnia'. W programie pojawią się nowości, bestsellery, tytuły, po które warto sięgnąć. Zaczynamy od... komiksu.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jak znaleźć ten cykl bez pomocy wujka Google? Na stronie głównej brak odnośnika w kulturze i opiniach też brak.Może jakiś RSS z listą odcinków.
  @czesiek Racja! Proponuję zrobić zakładkę pod linkiem "kultura". Dziękuję za cykl i pozdrawiam!:)
  już oceniałe(a)ś
  5
  7
  @czesiek Specjaliści nie potrafią od meisiąca naprawić "strzałek" w komentarzach, a ty wymagasz odnośników....
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @czesiek O to to.. bardzo bym w ogóle chciała jakąś wersje pisaną, skrótową, typu - Dziś Nogaś Poleca - i tytul książki. Nie mam możliwości często filmu obejrzeć. A w tytule newsa nie ma wpisanego nic :(
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @czesiek można zrobić tak: kliknąć na szary tag "michał nogaś" u dole strony - są tam wszystkie teksty/filmiki autorstwa pana Michała - i dodać sobie do zakładek :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Komentarz p. Nogasia kłóci mi się z faktem, że książka ta ma być inspirowana"B. Opowieściami z planety prowincja" M.Kołodziejczyka. Bo "Opowieści..." urzekały przede wszystkim tym, że były po prostu historiami ludzi, a nie tylko historiami prowincjuszy, tak jak ich przedstawiają często stereotypowo reportaże, choćby w GW. Skoro p. Nogaś z omawianego komiksu wyciąga głównie jakieś społeczno-polityczne wnioski, to znaczy, że znów tylko "pojechano" po stereotypach. Swoją drogą, M. Kołodziejczyk w "Bardzo martwym sezonie" też poszedł w tę stronę, niestety.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Będę korzystać z podpowiedzi.Dziękuję i pozdrawiam.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Panie Michale, cieszę się że dziś o komiksie. Dzięki Panu odkryłem Elzabeth Strout, "Małe życie", a teraz czytam "Syna". Dzięki. Pozdrawiam!
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Gratuluje odważnej decyzji, i bardzo się cieszę że mogę podążać za Pana rekomendacjami.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Jak miło Pana usłyszeć i zobaczyć. Pozdrawiam serdecznie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Dziwne tło za panem...Kapitalny tytuł. Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  fajne,pozdrawiam P.Michała,będę oglądała
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  `