- Środowiska narodowców wciąż protestują przeciwko decyzji Facebooka o zablokowaniu stron niektórych organizacji narodowych. Na FB i nie tylko tam, trwa wirtualna wojna o to, kto komu zablokuje więcej profili - mówi w Temacie Dnia badacz Internetu dr Jan Zając z Uniwersytetu Warszawskiego, założyciel Sotrender. Jego zdaniem, trzeba pamiętać, że jedno z najpopularniejszych mediów w polskim Internecie to amerykańska korporacja, która rządzi się własnymi prawami i może zrobić co zechce. I nie tylko polscy ministrowie wiele do powiedzenia nie mają - dodaje rozmówca Aleksandry Sobczak.
Więcej
  Komentarze
  Nic z tego nie rozumiem. FB jest własnością żydowską, Matka Boska to Żydówka, Jezus tudzież i to im nie przeszkadza w darciu ryja o eksterminacji ludzi pochodzenia żydowskiego? Przecież ci narodowcy są bardzie nienormalni niż się na pierwszy rzut oka wydaje.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A to myslales madralu, ze Polska jest samowystarczajaca, co za heca? - zakrecili kurek z Facebookiem
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Pojęcie suwerenności zmieniło się wraz z nastanie ery internetu. Państwo Polskie nie ma władzy nad Fejsem, a ja, ty, pani premier, pan prezydent, a nawet sam pan prezes możemy panu Zuckerbergowi skoczyć : -)
  już oceniałe(a)ś
  4
  6
  Zrob sobie swoj facebook madralu :))
  już oceniałe(a)ś
  3
  7
  `