W swoim programie dziennikarka zaprasza osobowości świata polityki i sztuki na przejażdżkę po Warszawie. Joanna Mucha wsiada do samochodu Dominiki Wielowieyskiej, by usłyszeć cierpkie słowa o strzale w stopę podczas przemówienia na ?czarnym proteście?, ale tez po to, by mieć okazję do wytłumaczenia się ze stosunku Platformy Obywatelskiej do propozycji zmian w ustawie antyaborcyjnej. Czy przekona do PO tajemniczego gościa, który nie kryje swojego rozgoryczenia ośmioletnimi rządami tej partii. Wie za to, jak tłumaczyła się ze zmiany w podejściu do zmian w ustawie antyaborcyjnej pewnemu taksówkarzowi Beata Mazurek.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czy wyborczej nie stać już na studio? Trochę szkoda że tak ładna kobieta jak Mucha musi babrać się POlityką.
  już oceniałe(a)ś
  18
  11
  Uwielbiam Panią, Pani Dominiko...Pani roztargnienie jest czarujące....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  STOP NEWS!!! Drodzy czytelnicy, W zwiazku z nieuwazna jazda i brakiem koncentracji podczas prowadzenia pojazdu, mimo wielokrotnych upomnien i po wypisaniu 9 mandatow Policja Drogowa zawiesila na 6 miesiecy prawo jazdy Dominice W. - dziennikarce GW. Jednoczesnie uprzedza sie wszystkich kierowcow, ze rozkojarzenie, brak skupienia podczas jazdy oraz ignorowanie swiatel i znakow/tablic drogowych jest powodem wielu wypadkow drogowych szczegolnie w ruchu wielkomiejskim... a nawet wielowieyskim. Radzimy prowadzic dzialalnosc zawodowa/zarobkowa a nawet mniej lub bardziej powazne rozmowy towarzyskie w miejscach bezpiecznych i bardziej to tego przystosowanych.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  pani Mucha, PO to partia konserwatywna! ciepla woda w kranie i mamy DOSYC! albo PO zmieni sie, albo pani znajdzie inne miejsce w polityce , ale nie tym betonem.
  @malpa z paryza Co ci przeszkadza ciepła woda w kranie,chyba,że lubisz pisowski "wrzątek?ciepła woda jest przyjemna a wrzątek paży
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  STOP NEWS!!! Drodzy czytelnicy, W zwiazku z nieuwazna jazda i braku koncentracji podczas prowadzenia pojazdu Policja Drogowa zawiesila na 6 miesiecy prawo jazdy Dominice W. - dziennikarce GW. Jednoczesnie uprzedza sie wszystkich kierowcow, ze rozkojarzenie, brak skupienia podczas jazdy i odczytywaniu znakow/tablic drogowych jest powodem wielu wypadkow drogowych szczegolnie w ruchu wielkomiejskim... a nawet wielowieyskim. Radzimy przeprowadzanie mniej lub bardziej powaznych rozmow towarzyskich w miejscach bezpiecznych i bardziej to tego przystosowanych.
  @tow_rydzyk Szanowny rzeczniku/rzeczniczko Policji: powinno byc "brakiem koncentracji" (narzednik liczby pojedynczej).
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Ten Legierski to jest jednak baran - zresztą zawsze miałem takie wrażenie. Nie pójdzie w jednym bloku partii demokratycznych z PO, bo PO mu nie dała związków partnerskich. Tylko związki partnerskie dla niego mają znaczenie. Gdyby PiS mu obiecał związki, to będzie głosować na PiS. Mogą mu za chwilę Onrowcy, pod czujnym okiem min. Błaszczaka, obić mordę na ulicy. Może to mu pozwoli przemyśleć jeszcze raz swoje podejście.
  @skiba17 Legierski publicznie oświadczył, że głosuje na pis sam zaliczył się do ciemnego ludu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Absolutnie zgadzam się z panem Legierskim. PO lekceważyła wyborców - nie tylko gejów. Choć nie jestem gejem to odrzucenia dyskusji o związkach partnerskich też nie mogę im zapomnieć. Tego typu ustawy potrzebne są wszystkim obywatelom. W kwestii wyborów nie jestem w stanie dać kolejnej szansy PO. Sprawy obyczajowe są podstawowymi dla kształtowania światopoglądu, a ten do przyjęcia postępowego kierunku rozwoju całego kraju. PO tolerowała nietolerancyjną doktrynę w szkołach, nie walczyła o wyrównywanie szans w każdym aspekcie (wyborcy PiS właśnie dlatego zagłosowali na dobrą zmianę). A Bronisław Komorowski i jego ostatni wywiad przed wyborami jest najlepszym przykładem arogancji PO. Odpowiedź na pytanie o związki partnerskie zaczyna się od klepania definicji małżeństwa z konstytucji. Do momentu przeczytania tego wywiadu byłam przekonana, że na niego zagłosuję. Myślę, że to wtedy zaważyły się losy jego kandydatury. Jeśli PO uważa, że nie da czegoś ludziom czego nie potrzebują jej politycy albo większość elektoratu to daleko nie zajedziemy. Zwłaszcza, gdy chodzi o cośczegoś czego nie trzeba innym zabierać Ustawa o związkach partnerskich kosztowałaby tyle co papier, na którym byłaby wdrukowana. Takie prawo nie ujmuje niczego małżeństwom. A pan Komorowski dzień przed wyborami dał wyraz tego, że nie rozumie w ogóle o co chodzi, choć od 8 lat mówiliście o tym w kampaniach. Tak samo postąpiliście z nauką o tolerancji i równości w szkołach. To jest tak jak z ustawą antyaborcyjną. Wprowadzona w trosce o przyszłość Polski w 93 roku spowodowała skokowy spadek liczby urodzeń w roku następnym oraz szybszą dynamikę tego zjawiska. Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. PO powinna już to zrozumieć. A wciąż nie mogę się nadziwić, że oni dalej myślą, iż przegrali bo byli za mało konserwatywni. (Pani Anno - we wszystkich wygranych wyborach większość elektoratu stanowiły kobiety - dlaczego nie spojrzy pani na siebie i swoje potrzeby? Tak jak pani wyraża poglądy kolegów, tak samo kobiety w większości milczą na temat swoich potrzeb. Ale to nie znaczy, że nie ucieszy nas symptom prawidziwej dobrej zmiany ;) ).
  @kmm Pani Joanna oczywiście (przepraszam za pomylenie imienia).
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @kmm 1. Nie mogę dojść, po co heterykowi oficjalny związek partnerski, skoro może bez przeszkód zawrzeć małżeństwo. To tak jakby ktoś domagał się, żeby koniecznie móc zawrzeć (lub nie zawrzeć?) nieformalne małżeństwo. 2. Myślę, że nikt przy zdrowych zmysłach nie twierdzi, że PO przegrała, bo była za mało prawicowa. Przegrała, bo musiała przegrać: przez taśmy, przez Amber Gold, przez Tuska i jego kłamstwa i przez naturalne zużycie po 8 latach. Jednakże, przesuwając się w lewo, szczególnie pod rządami Kopacz, dała Pisowi zwycięstwo na tacy. Im bardziej się przesuwała na lewo, tym bardziej PiS wchodził do centrum, zagarniając jednocześnie całą wyraźnie prawicową część sceny politycznej. A PO odebrała w ten sposób również część głosów SLD, co łącznie z idiotycznym działaniem Partii Razem, spowodowało, że w efekcie PiS rządzi samodzielnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niby wszystko jasne, w obecnej sytuacji powinno obowiązywać hasło wszystkie ręce na pokład. By nie zdarzyło się tak jak w Republice Weimarskiej gdzie komuniści w aliansie z nazistami rozwalili Republikę. Za co im naziści wyrazili specjalne podziękowania w KL. Niestety PO to partia prawicowa, podobnie zdewociała, nadskakująca KrK i ksenofobiczna, a światopoglądowo równa PiS. Pamiętam jak Grzegorz S. w okresie kiedy był szefem MSW, w czasie jednej z powodzi wzywał do modlitw. A panią katechetkę w roli szefa MSW pamiętacie? Czym on różniła się od Błaszczaka? Chyba tylko tym, że nie wygadywała publicznie głupstw, ale tylko dlatego, że nie miała o swojej robocie zielonego pojęcia. A pana Zdrojewskiego, ministra od kultury sypiącego hojną ręką miliony dla ŚOB, w czasie gdy Filharmonia Bydgoska, po to by na jej scenie mógł zagrać laureat Konkursu Chopinowskiego Rafał Blechacz musiała pożyczyć fortepian, bo nie było pieniędzy na jego zakup!!!! No więc kto wierzy w europejskość PO niech trzyma za nich kciuki. Gdyby PO doszła do władzy w co wątpię, nie będzie przynajmniej dezawuować UE. Dobre i to. Szkoda, że Pani Dominika nie zapytała wielce czcigodnej pani posłanki Muchy o jej głos w czasie niedawnego głosowania w Sejmie na temat uchodźców.
  @mopus11 a skąd wiesz ,że pani "katechetka" nie znała się na swojej robocie?Po co wypisujesz bzdury?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `