Po zmianach w Programie III Polskiego Radia Michał Nogaś zaprasza na swoje nowe programy w nowym miejscu. Już niebawem cotygodniowy 'Nogaś na stronie' (pierwszy odcinek już 6 listopada o 21) oraz codzienna (w dni powszednie) 'Książka dnia' (od 7 listopada o 8). Do zobaczenia oczywiście na Wyborcza.pl.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie znam gościa, ale sprawia wrażenie rozsądnego. Program zapowiada się ciekawie. Czekamy w takim razie.
  @czy2plus2to4 *tylko chciałbym jakąś łatwo odnajdywalną zakładkę z dostępem do tego. W ogóle moglibyście pomyśleć nad możliwością personalizowani wyborczej lub rozbudową konta o możliwość subskrypcji do tagów lub czym tam segregujecie treści na stronie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Cieszę się że Pana widzę. Dotychczas mogłem posłuchać. Życzę powodzenia i sukcesów w nowym miejscu. Na pewno będę stałym widzem. Pozdrawiam. Bez Pana Trójka nie będzie już taka sama. Zresztą już nie jest od kiedy nie ma Pani Jethon i innych. Cuż - podła zmiana. Ale to szleństwo niedługo się skończy. M AM nadzieję, że taniec na grobach będzie tego początkiem.
  już oceniałe(a)ś
  14
  11
  Nie mogę się doczekać:) I codziennie o książkach, hurra!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Slowem przelaczam sie z Trojki))) Juz myslalam, ze troche zaoszczedze, ale jak widac nic z tego..
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Panie Michale kochany, nie mogę się doczekać.
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  Do zobaczenia :)
  już oceniałe(a)ś
  10
  8
  Cieszę się, że Pan nie znika :)
  już oceniałe(a)ś
  14
  12
  Panie Michale słuchając ostatniego Radiowego domu kultury, prawie się popłakałam (takie tam łezki wściekłości-bezsilności cisnęły się), a było mi to szalenie nie na rękę, ponieważ akurat prowadziłam samochód. Cieszę się, że pana mądrość i głos, nie zniknie z mojego życia. Dziękuję. Teraz pozostaje pozostałych równie ulubionych dziennikarzy, odszukać po stacjach, blogach, telewizjach... jakoś to będzie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  `