Tracimy ostatnie ważniejsze stanowisko w strukturach NATO - tak sprawę odwołania gen. Bojarskiego z szefostwa Akademii Obrony NATO komentuje były ambasador Polski przy NATO prof. Jerzy Maria Nowak. Jego zdaniem, odrabianie strat wyrządzonych przez obecną dyplomację będzie wymagało wielu lat ciężkiej pracy. Jerzy Maria Nowak, obecnie profesor Uczelni Vistula, zwraca też uwagę, że to, co dzieje się w Polsce jest bacznie obserwowane przez sojuszników, także zza oceanu.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To co jest najsmutniejsze, to to, że całe szambo PISdzielców wylało dzięki ćwierćinteligentowi Petru, który co chwila się kompromituje. Osłabił PO, dał tym władze PISdom, a w zamian dał swój bełkot i niski poziom. Stworzył partię sezonową, amy mamy PIS. Wszyscy moi znajomi którzy głosowali na Petru są nim zniesmaczeni i wracają do popierania PO.
  @biba1234567 Serio, czy jaja? Kaczor dostał władzę przez nieobecność lewicy i głupie pomysły Millera. A Petru robi lepsze wrażenie niż znani politycy PO, bo chyba mniej udaje.
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  @biba1234567 Jeżeli ktokolwiek dał władzę pisowi ty WYŁĄCZNIE arogancja , pycha i lenistwo PO. Nawet się im nie chciało wstać z zapiecka, żeby postawić Ziobrę przed Trybunałem Stanu. Więc daj se siana z tą swoją agitacją na rzecz PO (nie pierwszy raz zresztą ją czytam)!
  już oceniałe(a)ś
  6
  8
  @biba1234567 Czy Polacy rzeczywiscie musza miec kogos kto za nich mysli? PiS wygralo bo Jacek Kurski ma racje - ciemny lud kupil obietnice, ugrzazl w mrzonkach, zawisci i msciwosci. Za duzo ciemnoty w tym wierzacym w bajki i mity spoleczenstwie. I jak po wpisie widac - zawisci, na ktorej sekciarze bazuja.
  już oceniałe(a)ś
  6
  12
  Na szczęście papieża Franciszka nie odwołają. Jest poza zasięgiem debili z Polski...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ciekawie się dzieje. Ciule nierozpoznawalni w szerokim dyplomatycznym świecie, a jeśli rozpoznawalni to lekceważeni za ich głupotę, odwołują ze stanowisk w międzynarodowych instytucjach osoby znane i cenione. Nie ma co "dobra zmiana".
  już oceniałe(a)ś
  7
  7
  a po co nam tam niesterowalny były generał rodem z PRL-u?
  @egon Egonku, Polska nie bedzie miala w NATO zadnych generalow. Ty sie z tego cieszysz.
  już oceniałe(a)ś
  5
  13
  @egon a gdzie się Egonku urodziłeś? czy przypadkiem nie w szpitalu zbudowanym w PRLu? A gdzie się Egonku uczyłeś? itd
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @egon Najważniejsze, że jedna z twarzy dobrej zmiany, prokurator PRL Piotrowicz, nigdy nie był sterowalny... :P
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Przypomina panu prof. najlepsze lata jego życia, prawda Paniu PRL-owski dyplomato.
  @mada.kinhcim Pissbolszewik innym PRL wypominał. nic nie jest bardziej komusze w Polsce niż Wolacy. Jesteście nieświeżym odbiciem po tamtych czasach.
  już oceniałe(a)ś
  14
  15
  @mada.kinhcim Około 50% Polaków dorastało w czasach PRL, w tym zdecydowana większość wierchuszki PIS-u. Nie da się ich wszystkich zagazować, choćbyście nie wiem jak chcieli.
  już oceniałe(a)ś
  8
  9
  `