Gościem Agnieszki Kublik w najnowszym odcinku 'Kublikacji' jest Jerzy Radziwiłowicz, aktor. - Kultura jest miejscem starcia, tyglem, gdzie wszystko powinno się gotować. Jeśli to się wystudzi i zrobi z tego zimną zupę propagandy, to jest tragedia - mówi Radziwiłowicz.

'Kublikacje' w każdy piątek o godzinie 20:00 na Wyborczej.pl
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jak można iść na "Smoleńsk"? Chyba tylko żeby się porzygać.
  @zerozer52 Cóż, żeby móc się wypowiadać na jakiś temat, trzeba najpierw się z nim zapoznać - dedykuję to wszelkiej maści obrońcom czci, wiary i moralności, których uczucia 'obraża' film czy spektakl, mimo że go na własne oczy nie widzieli...
  już oceniałe(a)ś
  3
  10
  wszyscy artyści to pupile komunistów, tylko czereda ze Smoleńska to wielcy i odważni twórcy. Ani kina, ani literatury, ani nauki, ani teatru - nic nie stoi za nacjonalistami i nic nigdy nie stało, zawsze to był folklor.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wybitny aktor,wspaniały Człowiek,słucha się go z zainteresowaniem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  świetny i mądry aktor
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To takie dzielo polskiego Leni Riefenstahl. Kazdy REZIM ma swoich klakierow. Tylko czemu TEN REZIM tak ciezko odroznic od NAZIZMU?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Siła Kublik jest to że nie gada za siebie i za gościa. A JR-madrego czlowieka zawsze warto posłuchać-cos ożywczego wśród oceanu bełkotu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Panie Radziwiłowicz , Smoleńsk to dopiero rozgrzewka przed powstaniem trylogii o braciach bliźniakach , pogromcach komunizmu i twórcach polskiego państwa. To dopiero będzie arcydzieło pisdeckiej kinematografii hagiograficznej. Pisdecja już zaczyna gromadzić pieniądze na ten projekt, szykując wyższe podatki .
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  i jak pięknie pan JR mówi o Wajdzie... naprawdę wzruszająco
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `