Sposób, w jaki od roku prowadzono negocjacje z francuskim Airbusem w sprawie helikopterów dla armii, pokazał, że dla Francuzów staliśmy się zwykłymi krętaczami - powiedział w 'Temacie Dnia Gazety Wyborczej' politolog z UW prof. Roman Kuźniar. Jego zdaniem, polski rząd udowadnia, że nie pasuje do Europy, bo reprezentuje postsowiecką kulturę polityczną, ubraną w narodowo-katolicką sukienkę. 'W Temacie Dnia', który prowadzi Wojciech Maziarski, będzie też widelec i burak.
Więcej
  Komentarze
  Kaczyński chce wyprowadzić PL z UE, bo myśli, że teraz kraj jest taki silny, że sobie poradzi. Radzimy sobie dzięki miliardom pompowanym z UE, otwartym rynkom i bez niej szybko polecimy w dół. Kaczyński jest jak Farrange, który dąży tylko do wyjścia, a poza tę granicę jego myśli nie wychodzą. Wyjść, bez względu na konsekwencje. Wystąpienia z UE chce garstka starych pierdzieli, którzy przeżyli już życie, żyli biednie w PRL-u i zazdroszczą innym dobrobytu, możliwości.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo sie ciesze z tego wywiadu, nareszcie uslyszalam w nim slowa, ktore sama od ponad juz 2-ch lat tu wypisuje, ze Kaczynski i jego ludzie, to sa glownie zabuzanie z calkiem obca nam; Polakom mentalnoscia, ze sa bolszewikami i nienawidza Zapadu a wiec Zachodü.Rodzina Kaczynskich cala pochodzi zza Buga, sa to tzw. bonzy czerwone, wsplopracujace z UB, matka TW u Wildsteina, tatus z dwoma wujkami z KGB Swiatkowskimi. Creme de la creme stalinowskiej wladzy. Wszystko blizniacy zawdzieczaja KOMUNIE. Otaczaja sie wlasna sitwa,sekta z takimi samymi komuszymi ludzmi jak te Piotrowicze i inne Terlikowskie o ruskich nazwiskach.
  już oceniałe(a)ś
  12
  14
  Nie my okazaliśmy się krętaczami, ale nielegalnie rządzący Polską gang kurdupla, którego kamieniem węgielnym jest obrzydliwe, bezwstydne kłamstwo smoleńskie. Jego autorzy, propagatorzy i wszyscy zwolennicy gwałcicieli Konstytucji są po prostu łajdakami zdolnymi do każdego łgarstwa i oszustwa. Czy zatem można się dziwić, że postępują zgodnie ze swoją naturą?
  @halfl-itra Owszem, my. Polacy jako naród. Polacy wybrali sobie tych ludzi na rządzących, przymusu nie było. Tym razem nie możemy zwalić na żadnych "Ruskich". A że akurat nie Pan/Pani i nie ja, no to cóż.
  już oceniałe(a)ś
  4
  6
  @halfl-itra Niestety,my. To my, Polacy dopuscilismy do tego co sie stalo. Nie chcielismy ani widziec ani sluchac tego co mowi Kuzniar i co ja osobiscie tu od lat wypisuje,najczesciej moje wpisy sa usuwane przez wszystkich. Nie chcecie widziec prawdy, wolicie sie oszukiwac. Jestescie sami winni wlasnej kleski. SAMI!
  już oceniałe(a)ś
  7
  9
  @123jna Mowcie im w twarz prawde o nich samych. Niech Kaczynski powie kiedy i gdzie sie ochrzcil ten "pokazowy" walczacy o katolicyzm ubecki syn.Niech pokaze Wam swiadectwo maturalne,niech udowodni, ze samodzielnie napisal dyplom u marksisty Ehrlicha. Klamie,oszukuje, kradnie i zaklamuje wlasne korzenie. Jest byc moze bo do konca nie mamy na to dowodu - przechrzta zydowskim zza Buga, rodzice nabyli te rozne ich dyplomy po skroconych kursach dla ubeckich rodzin. Mowcie mu, ze jego poglady sa bolszewickie, zerznieteze Stalina i faszysty Schmitta. W mojej opinii nie jest ani katolikiem ani nawet chrzescijaninem ale albo Zydem albo niewierzacym w Boga komuchem. Marksista.
  już oceniałe(a)ś
  5
  9
  @123jna Dziekuje Pani za wpisy.Czytam je uwaznie,niestety ich ytresc nie dociera do wszystkich i nie jest rozumiana.Milego dnia zycze.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @123jna Ty, ty po' prostu jesteś banalnym antysemitą i powinieneś popierać PiS, ponieważ ponad 80% jego zwolenników to twardzi antysemici. Tam są twoi duchowi bracia.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0