W szóstym odcinku programu Crash test pierwszą pasażerką w samochodzie Dominiki Wielowieyskiej jest Joanna Kluzik-Rostkowska, była minister edukacji narodowej. Jaki model szkoły i człowieka stara się stworzyć rząd Prawa i Sprawiedliwości? - Cały świat próbuje obecnie różnych metod, które mają zmienić model kształcenia na kształcenie krytyczne otwarte, pozwalające na ryzyko i samodzielne myślenie. A w tym samym czasie PiS chce wrócić do szkoły, którą znamy z przeszłości, czyli takiej, w której nauczyciel jest wszechwiedzącym mędrcem, przekazującym wiedzę w jedną stronę - mówi Joanna Kluzik-Rostkowska. Do samochodu dosiada się Magdalena Kaszulanis, rzecznik prasowy ZNP. Czy rozmówczynie podzielają obawy co do przyszłości edukacji w Polsce? Zobacz rozmowę i nieoczekiwaną zamianę ról w programie Crash test.
Więcej
  Komentarze
  Kluzik-Rostkowska - Minister Edukacji Narodowej, która otwarcie przyznała, że wiedzę o polskim systemie edukacji czerpie ze szkoły swych córek...
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Pamiętajcie, że przeszła z PiS do PO tak jak Misiaczek. Teraz płaczą, bo PiS rozdaje posady innym.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Ciekawe czy w konkursie wiedzy o L.Kaczynskim bedzie pytanie np.Kiedy i do kogo Kaczynski powiedzial Spieprzaj dziadu. Komu grozil wykonczeniu i kto byl na krotkiej liscie do wykonczenia. Wielkosc L.Kaczynskiego polaga na tym ,ze pod presja buca Jaroslawa zachowywal sie jak buc.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  `