Wiele firm i instytucji włączyło się w #czarnyponiedzialek i poparło pracownice, które 3 października chcą strajkować. Zapytaliśmy pracodawców, dlaczego zdecydowali się dołączyć do protestu i jak tego dnia będzie wyglądała praca w ich firmie.
Więcej
  Komentarze
  I znowu widzę że kobiety są uprzywilejowane , ja jak chciałem strajkować o swoje prawa prawa to nikt mi dnia wolnego nie proponował a nawet pracodawca chciał mnie zwolnić z pracy(nie na strajk ale tak ostatecznie na bruk) . Panie feministki jak wam nie wstyd strajkować bez strajku he he
  już oceniałe(a)ś
  11
  4
  Czyli sztuczne nabijanie frekwencji.
  już oceniałe(a)ś
  18
  14
  -@zwykły człowiek jak zaczniesz rodzić a nie tylko pierd..... to może zaczniesz myśleć normalnie jak zwykły człowiek. Ty też jesteś uprzywilejowany bo zazwyczaj "po bożemu" to zawsze na górze.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Drogie Rewolucjonistki Pazdziernikowe! Na znak solidarności z małżonką i wszystkimi bezbożnymi feministkami - którym przez długie lata (jeszcze przed ślubem kościelnym z obecną żoną) między innymi do głowy wsadzałem głęboko i szeroko rozumianą miłość do bliźniego - chciałbym wziąć udział w tak płomiennie popieranej przez “Gazetę Wyborczą” i KOD Rewolucji i spełnić swój męski, obywatelski i chrześcijański obowiązek. Pragniemy aby w Polsce nastąpiły jeszcze lepsze zmiany od obecnych. W imieniu mojej żony, z która regularnie utrzymuję prokreacyjne stosunki intymne mam do Was zapytanie: Czy zapowiadany strajk polskich kobiet 3-go października w tzw. Czarny Poniedziałek będzie również obowiazywał w naszych alkowach... i w jakich godzinach? Czy strajk obejmuje kobiety zatrudnione w agencjach towarzyskich? Godzina "K" to właściwie która godzina? Czy 17.00 w nawiązaniu do "Godziny "W"? Czy mam nacisnąć klakson samochodu i stanąć z żoną na baczność i przez jak długo? Czy organizatorzy "Czarnego Poniedziałku" oczekują przystąpienia do strajku gosposi domowych obsługujących księży, biskupów i kardynałów. Czy wolno w tym dniu się modlić i chodzić na msze? Zwracam się do Was albowiem powyższe zapytania pod adresem pomysłodawców/pomysłodawczyń tego strajku pozostają bez odpowiedzi. Z góry dziękuję w imieniu żony i swoim własnym... oraz siedmiorga dzieci (czwórka z pierwszego małżeństwa a trójka z obecnego... dodam, że - jak przystało na szanującego kobiety prawdziwego mężczyznę, przestrzegającego prawa obywatela, żarliwego patriotę, dobrego katolika i wzorowego ojca - regularnie uiszczam alimenty). Heteropatriota PS Moi katoliccy współwyznawcy zarzucają mi, że jako były rozwodnik nie mogę utożsamiać się z katolicką społecznością. Uściślam; moja pierwsza żona Maria zdradziła mnie, swoją Rodzinę jak i Kościół Powszechny albowiem po 3 letnim związku ze mną i urodzeniu mi czwórki dzieci wyrzekła się naszego katolickiego małżeńskiego sakramentu i - bez wiedzy proboszcza i mojej - poddała się zabiegowi zmiany płci. Dziś - jako Józef - jest pastorem w Kościele Ewangelicko Augsburskim, ombudsmanem do spraw przemocy wobec mężczyzn jak i koordinatorem Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".
  @tow_rydzyk Ty zboczek jakoś jesteś!
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @kaszczyk Pompowanie krajowych statystyk przyrostu narodowego... sorry naturalnego uwazasz za przejaw zboczenia... Jak Ci nie wstyd, Rodaku? Zamiast gratulacji opluwasz mnie drwiacymi komentarzami? Jaki jest Twoj wklad w demograficzny rozwoj naszego Kraju?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @tow_rydzyk jednym słowem dymałeś Józefa. Nie żebym nmiał cos na nie, ale ty wydajesz sie jakbys miał troche nie pokolei w głowie. nie pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  `