Ministrowie PiS nie mogą dojść do porozumienia, czy są badania, które potwierdzają lecznicze właściwości marihuany. Spierali się o to podczas naukowej konferencji, której gospodarzem było Ministerstwo Rolnictwa.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jak nie wiecie to zapytajcie mądrzejszych, w Czechach, Niemczech, Francji, Stanach, po co wyważać otwarte drzwi.
  @alakyr1 Nam bliżej do Rosji , a tam krokodyl. Ćpający krokodyla iście się leczą, że im płaty skóry żywcem schodzą, ale kto by się tam przejmował. Marihuana nie może być legalna, głupkom i niewolnikom się nie należy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Kościół zawsze był i będzie przeciwko narkotykom w każdej formie. Wiemy dlaczego. Dlatego "swoim" posłom-pachołkom polecił nie dopuszczenie do legalizacji takiego leczenia. (dla Kościoła wystarczająco niebezpiecznym wrogiem jest popularność Internetu u młodych)
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  idioci kurde, wydawało się dorośli ludzie, od lat to wiadomo, ale porażają swoją indolencją.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  po co badania naukowe? zapytajcie petru, on zna się na wszystkim
  Boli, że ktoś jest oczytany, nie jest ostatnim głupkiem, jak maciora, czy inne pośmiewisko?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Bo to jest źle zadane pytanie. Właściwie zadane pytanie brzmi: "czy lecznicze działanie marihuany jest zgodne ze stanowiskiem episkopatu polskiego kościoła katolickiego". Jak nie jest - to sprawa czysta. Wzorem nam będzie święta matka Teresa z Kalkuty. "Zdychajcie w cierpieniu, ale zdychajcie zgodnie z nauką kościoła, bowiem ratujemy wasze nieśmiertelne dusze". (Dla swoich oczywiście coś się znajdzie, wraz ze spowiednikiem do odpuszczenia grzechów).
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Pisowcy znają tylko badania nt. morfiny jako środka uśmierzającego ból. Szczególnie Kuchciński i Terlecki.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Szanowny panie Jurgiel ,przed telewizyjnym wystąpieniem proszę przynajmniej przeczytać co panu napisano .Składanie i sylabizowanie słów na wizji jest niedopuszczalne,szczególnie przez ministra.
  już oceniałe(a)ś
  5
  6
  Od kiedy to pisowcy potrzebują badań, żeby podjąć decyzję? Wszystko przecież wiedzą dzięki wskazówkom swojego guru. Poważnymi badaniami gardzą, wolą kabaretowe podkomisje i opinie szalonych doradców.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  `