Dziennikarka zaprasza osobowości świata polityki na przejażdżkę po Warszawie. To nowy program wideo Dominiki Wielowieyskiej emitowany na Wyborcza.pl. W drugim odcinku jesteśmy w samochodzie z posłem Andrzejem Halickim, który musi odpowiadać na pytania dotyczące sprywatyzowanych kamienic. Czy władze Warszawy zrobiły wszystko co mogły, aby zapobiec skandalicznym nadużyciom? Czy Platforma zgodzi się na referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz? W pewnym momencie do samochodu dosiada się ktoś trzeci i temperatura dyskusji rośnie.
---
'Crash test' Dominiki Wielowieyskiej co czwartek o 20.00 na Wyborcza.pl
Więcej
  Komentarze
  ?v=iCQ0vDAbF7s
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Mandacik dla radnego za brak zapiętych pasów ;)
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  ojej... jestę videoblogerką! To teraz będziecie się teraz ścigać z abstrachujami i jelenimi jajami puszczając 35 minut z Halickim w aucie? Dam Wam darmową radę... jeśli przez te pół godziny nie będzie: a) cycków b) wypadku c) masakrowania lewaka to ten eksperyment się nie uda i ludzie wyłączą po 30 sekundach... sorki, ale nie umiecie w internety. Pozdrawiam!
  @sadfdsfsd Z tym masakrowaniem to chyba prawaka? Przecież to nie dla was, tylko dla nas ma być.:- ))
  już oceniałe(a)ś
  8
  16
  @piciu600 tylko jak lewak ma zmasakrować prawaka? to jak dzielenie przez zero :))) skoro już walczymy na śmierć i życie o klikalność to faktycznie można zaprosić Korwina, albo Mariana Kowalskiego :) Pytanie czy Korwin wsiadłby do samochodu prowadzonego przez red. Wielowieyską...
  już oceniałe(a)ś
  9
  8
  @sadfdsfsd Ci dwaj to kiepski przykład, do rozmowy to oni się raczej nie nadają. Natomiast słyszałem, że część pisich określa się, samemu, z własnej i nieprzymuszonej woli, narodową prawicą katolicką.
  już oceniałe(a)ś
  4
  7
  @sadfdsfsd Raczej pytanie kto by chciał zaprosić Korwina albo Kowalskiego do samochodu. I faktycznie, "zmasakrować" prawaka sie chyba nie da. To słowo zawłaszczone już przez prawaków tylko po to żeby poprawić sobie samopoczucie i zakrzywiać rzeczywistość. Dlatego z prawakami w ogóle nie warto dyskutować, bo to typy całkowicie pozbawione autorefleksji.
  już oceniałe(a)ś
  7
  14
  @sadfdsfsd Spokojnie. Ty nie musisz oglądać i słuchać. Jesteś za głupi, żeby cokolwiek zrozumieć. Każdą głupotę i każde kłamstwo pisobolszewi łykasz jak młody pelikan.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @savioll zakrzykiwać rzeczywistość? heh... to gdzie masz tę lewicę w Tymkraju? @kaczyzmowi_stop owszem, nie muszę oglądać... powiedz mi co Cię skłoniło żeby poświęcić pół godziny szeregowemu posłowi opozycji który i tak wiadomo co powie... dodam że nie jestem z Warszawy i wojenki Halicki - Guział zostawiam koneserom bo mnie się już przejadły.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  jedynym rozsądnym wytłumaczeniem tego cyrku może być: - atutostart filmu i automatycznie zapodana reklama (sam wchodząc na forum uruchomiłem film kilkukrotnie, więc kasa powinna się zgadzać - nie ma za co) - produkt plejsment auta, ale to zdaje się powinno być zasygnalizowane komunikatem... Z Korwinem i Marianem to oczywiście była ironia... prędzej piekło zamarznie niż gazeta - zakochana z wzajemnością w swoich poglądach - porozmawia z kimś kto ma aż tak inną wizję postrzegania świata... Pozdrawiam Najserdeczniej!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @savioll @kaczyzmowi_stop Ludzie, więcej ironii niż złości.:- )
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @piciu600 w końcu piąteczek!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Genialne, lewactwo się bawi...
  @jeunesse1 Wczoraj prawactwo bawiło się na stadionie Legii, prawactwo wyklęte.
  już oceniałe(a)ś
  24
  35
  @jeunesse1 A wy ku... do kosciola calowac w dupe proboszcza ku....
  już oceniałe(a)ś
  9
  6
  @jeunesse1 Pisobolszewia się modli
  już oceniałe(a)ś
  10
  7
  baba z wozu, koniom lżej.... hahahah
  już oceniałe(a)ś
  10
  7
  Pani Dominika nie tylko urocza, ale i dzielna :-)
  już oceniałe(a)ś
  5
  3
  Proponuje wsadzic do auta kublik z gmyzem a renate grochal toples do wanny jacuzzi z macierewiczem. Jest to jakis pomysl na wzmocnienie przekazu gadzinowki wybiorczej.
  @Jan Staszic Gadzinówka?? To jak Nazwać chłam bliźniąt Karnowskich czy Od Rzeczy? Szambo byłoby nazwą adekwatną.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  To jest całkiem interesująca formuła, bo pokazuje cięcia [np. między Spacerową a Marszałkowską] i pozwala bawić się rozpoznawaniem ulic, ale samochód powinien mieć napęd elektryczny, bo to jest niepotrzebna emisja dwutlenku węgla.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0