Od przyszłego roku rozpoczną się edukacyjne reformy zapowiadane przez PiS. Czy ich wprowadzenie to słuszna decyzja? - Ja protestuje przeciwko niszczeniu czegoś, co było bardzo pracowicie konstruowane przez kilkanaście lat. Nie jest prawdą, że wszyscy nauczyciele na pewno znajdą pracę. Na pewno nie jest też prawdą, że znajdą ją wszyscy pracownicy administracji. W Warszawie to jest w sumie ponad 5 tysięcy ludzi. Jest to wyjątkowo zła, szkodliwa i nieprzemyślana zmiana - mówił w Temacie dnia Włodzimierz Paszyński, wiceprezydent Warszawy.
Więcej
  Komentarze
  Pisia edukacja będzie szkolić potulnych i durnowatych wykonawców poleceń kaczego ducze, pozbawionych umiejętności racjonalnego myślenia, wierzących w religijne i smoleńskie bajki.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Edukacja strasznie ostatnimi laty spsiała, ale żeby to naprawić, wystarczyłoby zmienić programy nauczania. Ale tu przecież nie o poziom nauczania chodzi, a o zmiany ideologiczne, wymianę kadr na jedynie słuszne i umożliwienie nadania szkołom imienia Lecha Kaczyńskiego oraz żołnierzy wyklętych. Walka o dusze, nie o edukację.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  to porównaj wyniki testów polskich gimnazjalistów z uczniami z innych krajów europejskich i przekonaj się czy naprawdę jest tak źle zanim zaczniesz pleść farmazony
  @12xx a czy zdajesz sobie sprawę, że te wyniki są aż tak "dobre", bo zadania są na "strzelanie"? i jak rozróżnić tego, kto naprawdę wiedział, a komu udało się trafić właściwą odpowiedź? przypatrz się dobrze zadaniom w poszczególnych częściach egzaminu (i MATURY!!!), to wtedy będziesz wiedzieć, co to są farmazony...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jak można niszczyć sukces edukacyjny III RP, matury z matematyki na poziomie podstawowym równają się poziomem wymagań z podstawówką Gierka-Jaruzelskiego, matura rozszerzona na poziomie 2 klasy mat-fiz za Gierka-Jaruzela. Przeciez to jest niewątpliwy "sukces" Pana i Pana kolegów, czyż nie? A co Panie Paszyński stoi na przeszkodzie uczyć w przedszkolu tego co w szkole? Nic nie stoi. Wiele dzieci po dobrych przedszkolach nudzi się w szkole, bo poziom jest niższy. Tu problem jest nie w instytucji, a w programie, więc nie pleć Pan o Elbanowskich. Panie byłeś Pan autorem zmian, których owoce zbieramy obecnie, a owoce te są tak zepsute, że Pan Panie czerwonych "harcerzu" powinieneś palić się ze wstydu.
  @mada.kinhcim Toż kobieto o tym w tym wywiadzie mowa - że najpierw należy stworzyć program a potem dopasowywać do niego struktury.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0