'Dziś już nikt nie kwestionuje agenturalnej przeszłości Lecha Wałęsy. Sprawa została zbadana.' - stwierdził w TVP prezes IPN. Próbowaliśmy go dziś zapytać, czy prokurator ma opinię biegłego grafologa w sprawie teczki TW 'Bolka'?. Jarosława Szarek wyraźnie chciał uniknąć tematu. Od rzecznika IPN usłyszeliśmy, że nie. 'Nigdy nie byłem agentem. IPN mnie opluł'- mówił pół roku temu Lech Wałęsa. Zanegował autentyczność dokumentów.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  UWAGA! IPN MA - ZGODNIE Z PODPISANYM LISTEM INTENCYJNYM Z zalewską- "WSPIERAĆ" PISANIE NOWEJ PODSTAWY PROGRAMOWEJ DO NAUCZANIA HISTORII! OTO JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ LEKCJA HISTORII W "NOWEJ SZKOLE"!
  już oceniałe(a)ś
  19
  11
  Śmierdzące płatne PIsowskie trole strasznie aktywne pod tym artykułem. Widć wyraźnie przy ktorych tematach PiS wysyła fałszerzy do robienia ludziomwody z mózgu.
  już oceniałe(a)ś
  25
  18
  Czy w Polsce nie ma żadnego prawnika który by oskarżył Jarosława Szarka o zniesławianie Lecha Wałęsę ? Prokuratura Kaczynskiego tego nie zrobi nigdy. Prezydenta Lecha Wałese szanuje CAŁY ŚWIAT a w Polsce jest niszczony i brak jest skutecznej reakcji
  już oceniałe(a)ś
  16
  10
  A teczka TW Balbiny już gotowa? Czekamy na cudowne odnalezienie.
  już oceniałe(a)ś
  17
  12
  Prezes IPN Szarek został Prezesem IPN-u tylko dlatego bo nie jubi Wałęsy i chce go zniszczyć.! Pani prezesie z małej litery Wałęsa jest Wielki i szanuje go CAŁY ŚWIAT i żadna pana ekipa pseudo historyków tego nie zmiani !!!
  już oceniałe(a)ś
  11
  8
  To nie oskarżenie, to stwierdzenie faktu.
  już oceniałe(a)ś
  27
  24
  Siedzieli po cichu i pisali doktoraty z marksizmu .Dziś nadszedł czas odwetu za bycie nikim. Oj jaki to bolszewizm w czystej postaci.
  już oceniałe(a)ś
  33
  30
  Dziki kraj w którym pan prezes myśli co ranka - kogo dzisiaj obesramy i kto dziś nasra. małpa z brzytwą.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1