Nie będzie żadnego małżeństwa z rozsądku. Nowoczesna nie wystawi z PO wspólnego kandydata na prezydenta stolicy. 'Będziemy mieli na pewno swojego'- mówią zgodnie politycy partii Ryszarda Petru. Sojusz z Platformą wykluczają nawet w przypadku, gdyby PiS próbowało przejąć Warszawę przed wyborami samorządowymi w 2018 roku. Prekampania już się rozpoczęła. Kto może wystartować w boju o Warszawę? I co to oznacza na przyszłość?

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  Kandydatem Nowoczesnej na prezydenta Warszawy będzie Ryszard Petru!
  @ze_swiata mam nadzieje, ze to sarkazm
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdzie dwoch sie bije............
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Petru to kompletny gamon poniewaz nie umie liczyc w zakresie 100 :) Podaje przyklad PIS,PO,Nowoczesna na prezydenta warszawy. PIS 40% PO 20% Nowoczesna 10% Rychu jestes kompletnym zerem!
  @Jan Staszic W twoim przykładzie nawet przy połączeniu sił PO i Nowoczesnej wygrywa PiS :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Taka jest opozycja. Kacz zaciera łapy i pęka ze śmiechu
  już oceniałe(a)ś
  15
  11
  I będziemy mieli prezydenta z "dobrej zmiany "
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Naszym nieszczesciem jest emocjonalne nadreagowanie na nieprawidlowosci - bezmyslnie dajemy sie podpuszczac tym, ktorzy wcale nie chca naprawiac dziurawego prawa, tylko pozbyc sie rzadzacych i na ich miejscu jeszcze bardziej naduzywac prawa i bezwstydnie oszukiwac. Chyba wazniejsze jest usuniecie nieprawidlowosci niz hurra potepienie w czambul w sumie bardzo dobrej prezydent. Po reakcji na reprywatyzacje W Warszawie czarno widze nasza przyszlosc. PIS powyciaga takie kwiatki z calej Polski - bo nikt nie jest swiety. Narod w swietym oburzeniu wybierze PIS ktory umie manipulowac. I obudzimy sie z reka w nocniku czyli w Kaczystanie. Dziwie sie GW. Trzeba zwalczac nieprawidlowosci, ale nie jest madrze budzic niezdrowe emocje wtedy, kiedy PIS sie wlasnie zabiera za samorzady. Chcecie z deszczu pod rynne? Ja widze wielka zmiane na lepsze w Warszawie i sadze, ze nie warto wylewac dziecka z kapiela. Trzeba bylo wczesniej zajac sie reprywatyzacja, sprawa jest stara.
  @acia dlatego wlasnie uwazam, ze Nowoczesna dziala na korzysc Pisu, a o samobojstwo dla nich; nie bede ich zalowal, bo powolujac ta partie do zycia, podzielil oboz liberalny, oslabiajac Platforme, a dzialalnosc oparta tylko na podgryzaniu Platformy to samobojstwo dla Petru;okazali sie zalosnymi politykami, zamiast zabierac elektorat Pisowi i Kukizowi, walcza z Platforma, ktora jako jedyna jest w stanie pokonac Pis; tez uwazam, ze ta cala akcja GW i Nowocesnej w Warszawie to strzal w kolano i jest to na reke Pisowi
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @acia 100/100
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  gdzie dwóch się biję tam trzeci korzysta z katastrofalna wizją dla Warszawy
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  A wydawało sie że Nowoczesna ma rozsądnych ludzi!Niestety okazało sie że nie a szkoda bo mieli duży potencjał.Opozycja jest w opozycji do siebie ale powinni pamiętać ze "gdzie dwóch się bija tam trzeci korzysta"
  już oceniałe(a)ś
  14
  13