1 marca 2011 r. na polanie w Lesie Kabackim odnaleziono zwęglone zwłoki Jolanty Brzeskiej. Przez 60 lat była lokatorką kamienicy przy ulicy Nabielaka na warszawskim Mokotowie. W 2006 r. jej budynek odzyskał od miasta znany kupiec roszczeń Marek Mossakowski. Wraz ze znacznymi podwyżkami cen za wynajem mieszkań lokatorzy zaczęli wyprowadzać się z domu. Jolanta Brzeska pozostała i broniła swoich praw. Do tej pory nie udało się wyjaśnić okoliczności jej śmierci. Rusza kolejne śledztwo w jej sprawie.

Przeczytaj też reportaż Izy Michalewicz: 'Jolanta i Ogień' za który autorka została nagrodzona w konkursie Grand Press
Więcej
  Komentarze
  Skoro ministrowa generalna prokuratorka sprawiedliwosci oglosila, to... bedzie wielkie gooooowno! Zbyncia juz tak ma, za cokolwiek sie zlapie, konczy sie PISuarowym standardem, czyli w szambie.
  już oceniałe(a)ś
  10
  8
  Brawo minister Ziobro! Bardzo potrzebne, konieczne! Popieram!
  już oceniałe(a)ś
  12
  10
  pan zbyszek dał głos w swietle kamer, nagle zwołal konferencje prasowa, to nic ze naziole lataja bezkarnie z pałami po ulicach, na Jasnej Górze błogosławi sie narodowców, tutaj pan zbyszek nie widzi łamania prawa, nic co dotyczy pana zbyszka nie moze być bez rozgłosu, wywlekanie choroby ojca, darowizna 500 plus, kichnięcie, pieeerdnięcie tego pana musi byc zawsze z fajerwerkami czekamy panie mecenasie aż pan przestanie sie wymądrzać i pouczać profesorów i wznowi z wielkim hukiem sledztwo w sprawie smierci pani Basi Blidy, bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w te bujdy że sie zastrzeliła
  już oceniałe(a)ś
  14
  13
  Po owocach ich poznacie. Zobaczymy czy minister magister naprawdę chce i potrafi coś zrobić, czy tylko jest mocny w gębie.
  @pawlaka12 jest mocny w gębie, studia szły mu bardziej niż słabo..
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  panie zbyszku a czy uda sie wyjasnic śmierć pani Barbary Blidy? czekamy,......
  @3-kuleczka A to PO tego nie wyjaśniło? Miało na to 8 lat pełnej władzy, ale jakoś wolało nie tykać.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Czy uda się....? A co takiemu może się udać? Może jakaś ustawka ala Barbara Blida?
  już oceniałe(a)ś
  14
  17
  Oto jeden z wieeeelu powodów dla których nie głosowałem na PO w ostatnich wyborach.
  @pepe_pan_dziobak naturalnie , wszystko wina pana Tuska, TO RZAD PO jest wninen wszystkich mordów, przestępstw a żslepy capie nie widzisz co sie dzieje za rządów nazipisu? nie przeszkadzaja ci narodowcy z symbolami faszystowskimi na ulicach? Do czasu głupku, aż nie spodoba sie im twoja fryzura albo ubranie twojego dziecka i wyleci ci szyba w oknie albo zęby
  już oceniałe(a)ś
  11
  11
  @3-kuleczka Capie? Co to za język? Co za umysłowość? Myślałem, że takiego chamstwa należy się spodziewać właśnie po stronie PiSu. Co to za prostackie myślenie? Jeśli widzę nieudolność PO to zaraz "capie, głupku" do mnie piszesz? Jesteś jakimś prymitywem, przypadkowo nie będącym po stronie populistów z PiS. Z jednego zdania tworzysz sobie w swojej kulawej umysłowości jakieś paranoiczne wyobrażenie na mój temat. Twoje obelgi świadczą tylko o zawartości Twojej głowy. Współczuję tak ograniczonego, czarno-białego odbierania rzeczywistości.
  już oceniałe(a)ś
  3
  6
  @3-kuleczka Owszem, to rząd PO jest jednym z winnych rozbestwienia gangsterki w garniakach. Podobnie jak poprzednie rządy, które nawet nie pierdnęły, żeby uniemożliwić szemranym "kancelariom" kładzenie łapy na cudzym majątku, a ich akolici każdego, komu się nie podobało "skupowanie roszczeń", obrzucały wyzwiskami. Na tym forum też. Tu również po śmierci Brzeskiej pojawiło się parę przepysznych dowcipasków na poziomie podobnym do odzywek o Komorowskim rozjeżdżającym zakonnicę w ciąży. Ale przejebanym wyborom winni są absolutnie wszyscy - Kaczyński, narodowcy i "Edki, co się sprzedały za 500+" - tylko nie wy. Cóż, po osobnikach o takim ilorazie inteligencji, jaki bije z twojego komentarza, trudno oczekiwać autorefleksji. Jesteście jak księżniczka w czasie rewolucji - stoi toto przed plutonem egzekucyjnym, ciągle nie rozumie, co się dzieje i ma pretensje, że pokojówka nie przyniosła kawy z rogalikami jak co dzień. Nie żal mi księżniczek, was też nie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0