Ksiądz Jacek Międlar nie słucha przełożonych i dalej łamie nałożony na niego całkowity zakaz wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu , w tym w środkach elektronicznych. Udzielił właśnie wywiadu i mówi, że wcale nie głosi nienawiści, tylko nazywa rzeczy po imieniu. W sieci rozgorzała wojna o Międlara.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  Nadaje się nawracać Syryjskich islamistów.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Czy ten "ksiądz" wie, że Jezus był ŻYDEM
  @baba321 nie dość, że żydem to i lewakiem, Mitologiczny Żyd nauczał, że wszyscy są równi i należy się dzielić, ale to nazikatobolszewikom nie w smak.
  już oceniałe(a)ś
  3
  5
  jak ksiądz Lemański udzielał wywiadów to było ok?
  @turgon247 Lemański nie nawoływał do nienawiści tylko do pojednania, a twój idol jest z nienawiści chory. Jak to było - kochaj bliźniego swego, czy jakoś tak...
  już oceniałe(a)ś
  14
  19
  @lilly_16 Eeee tam, to jakiś Żyd tak gadał. Jezus miał na imię, czy coś takiego. Ale odkąd to prawdziwy-polak-katolik - albo co gorsza ksiądz - słucha tego Żyda?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Właściwie to Międlar robi dobrą robotę - zniechęca resztki uczciwych (czyli nie PISowskich) chrześcijan do Kościoła.
  już oceniałe(a)ś
  26
  24
  No i mamy przywódce nowo powstającej sekty.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Miedlar niczym nie rozni sie od radykalnych islamskich imamow
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  Kochani mamy dużo roboty - musimy pozbyć się pissu a z nim też dyktatu KK i takich nędznych międlarów, żeby Polska była w końcu wolna i demokratyczna.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ewidentnie facet ma zwichrowaną psychikę...najpewniej kompleksy z dzieciństwa, odrzucenie przez rówieśników, niedostatek miłości w rodzinie, itp....to jednak nie powód, żeby zwierzchnicy zamiatali go pod dywan, a do tego sprowadza się zakaz aktywności medialnej...powinni zapewnić mu pomoc specjalistyczną, bo takie siedzenie pod dywanem uczyni go jeszcze bardziej niezrównoważonym i niebezpiecznym...potem i tak wyląduje w jakimś odosobnieniu, ale zło, które zasieje, będzie rosło...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0