Andrzej Duda to się uda - powtarzali w kampanii politycy PiS. Kluczem do zwycięstwa były obietnice wyborcze, składane na niespotykaną dotąd skalę. Rok po zaprzysiężeniu prezydenta sprawdzamy, co zostało z jego obietnic.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Duda po męsku i honorowo? To dwie rzeczy, które są całkowicie poza jego zasięgiem.
  już oceniałe(a)ś
  48
  1
  Prezydent powinien być Mężem Stanu. duda nim nie jest. duda nie jest moim Prezydentem. Teflonowy stwór...
  @zek40 Moim też nie jest. I choćby przyszło tysiąc chińczyków i każdy zjadłby tysiąc klopsików, to nadal preydentem nie będzie. Bo to jest bardzo zły człowiek i niczym nie naprawi tego.
  już oceniałe(a)ś
  3
  5
  @zek40 Twój prezydent jest na Kremlu, czy wolisz może kapusia, lub złodzieja?
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @Antoni Antczak No właśnie - to jest pytanie, kogo się słucha ten sługus? Prezesa? a prezes? Kremla? Widać to choćby po tym, jak nie wprowadzają małego ruchu granicznego dla Rosjan. Putin zadzwonił do Kaczyńskiego a ten jak to zdrajca, woli słuchac Moskwy niż Polaków i robi co każą.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  Zamiast prezydenta moglibysmy kupic automata za kilkaset zlotych, ktory podpisywalby wszystkie ustawy za-aprobowane przez prezesa . Wlacznik bylby zainstalowany u prezesa w domu. W ten sposob nasz kraj moglby zaoszczedzic kupe pieniedzy, ktore traci utrzymujac tego prosiaka I jego entourage.
  @pismobeach1989 Wybacz! Automat mógłby się zbuntować gdyby nie miał opcji "wybierz zgodnie z prawem" lub "wybierz zgodnie z rozsądkiem"
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  Nie chcę bronić Dudy, ale prawda jest taka, że jest on też ofiarą Naczelnika Kaczyńskiego. Kaczyński niszczy nie tylko TK, niszczy też urząd prezydenta, Inna rzecz, że pan prezydent osobowością nie grzeszy...
  już oceniałe(a)ś
  34
  3
  jak on może popatrzeć w lustro???
  @Antoni Antczak Gnida pisia ubliza polskiemu arystokracie od setek lat po przodkach. Takie zera ubeckie jak Ty nawet butownie sa godne mu czyscic. Putinowska wtyczko.
  już oceniałe(a)ś
  6
  7
  Mężczyzną z honorem trzeba się urodzić, tego się nie nabywa.
  @misio1942 Tego bym nie kwestionował. Jak również faktu, że honor się czasem traci - ten typ to najjaskrawszy przykład ostatnich czasów.
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  @misio1942 Jak ktos pochodzi jak Duda zgminu to nawet ubeckie podniesienie mu nie pomoze, ta rodzina WSZYSTKO zawdziecza komunie,ktora opluwa dzis. Czworakowicze.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Sprawa jest poważniejsza. On nie tylko stchórzył i okłamał. On ZDRADZIŁ 2 mln frankowiczów. Ten Judasz sprzedał ich niemeckim bankom #UstawaPinokia
  już oceniałe(a)ś
  24
  1
  Ciekawy reportarz, moglibyscie dodac o ustawach rolniczych ktore tez mocno zamieszaly, obrot i sprzedarz gruntow. byla tez historia z korporacja sprzedajaca modyfikowane ziarna ktora pod maksa bycia rzadowa agencja szykanuje rolnikow.
  już oceniałe(a)ś
  20
  4
  `