Po awanturze wokół podwyżek dla VIP-ów PiS definitywnie wycofał się z pomysłu. A jeszcze o dziesiątej rano prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w rozmowie z wyborczą.pl mówił, że będzie nowy projekt - bez podwyżek wynagrodzeń dla posłów. Pytaliśmy go też czy interweniował w tej sprawie.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Już słychać, jak PiS pruje się i trzeszczy. A to dopiero 8 miesięcy. Tylko tak dalej!
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Nie oszukujmy się - Kaczyński po raz kolejny pozamiatał opozycję i sprzyjających jej dziennikarzy. Ujadali, pluli się, miażdżyli, trafnie punktowali, a przyszedł Kaczyński i powiedział: "O niczym nie wiedziałem" i po temacie:) P.S. Nawet jakby przeszły podwyżki, to przy obecnej, zaognionej sytuacji na zachodzie Europy i fakcie iż to "nasi", a nie "tamci" dostaną podwyżki, nie sądzę, żeby PiSowi znacząco spadło poparcie.
  @mietekkowalski powiedz, czy w rzeczywistości alternatywnej słońce ma kolor flaminga, kobiety mają cycki na plecach, zaś głosowanie na Pissbolszewie nie jest wstydem?
  już oceniałe(a)ś
  7
  6
  @mietekkowalski Moze taki kacap zza Buga jak ty sie da nabrac. Co do reszty lepiej nie uogulniaj. PS. Niech wam kacapom "prezes" PGR-y otworzy bo was nostalgia zezre.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @mietekkowalski Pisowski trollu, ta metoda zaklinania rzeczywistości też już nie działa. Na ustawkę prezesa nabrała się jedynie najbardziej tępa część pisowskiego lumpenelektoratu (ta, która codziennie od nowa uczy się obsługi podajnika papieru toaletowego), a i to pewnie nie cała. Reszta doskonale zapamiętała, jak Kaczyński głosował za podwyżkami dla swojej bandy nieudaczników, i wie, że tylko larum podniesione przez media (również te propisowskie) zapobiegły dalszemu rozdrapywaniu konającego budżetu. I żadne kłamstwa (z bardzo długą brodą) o dobrym carze i złych bojarach tej wpadki nie zatrą.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To kto do cholery rządzi w Polsce. Rząd czy Kaczor. Może mi ktoś powie dlaczego ten konus podejmuje decyzje, które do niego nie należą.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  Beda podwyzki! CEN.
  już oceniałe(a)ś
  14
  8
  Może warto zastanowić się, skąd nagle taki pomysł podwyżek dla VIP-ów, przy wyraźnym spadku PKB w I kw. 2016 i spadku kursu złotego? EUR/PLN Kurs odniesienia: 4,1055 (15-07-17) Data początkowa: 2015-07-20 Data końcowa: 2016-07-20 Zmiana[%]: 6,3622% Zmiana: 0,2612 Minimum: 4,1004 (15-07-20) Maksimum: 4,5338 (16-06-24) Średni: 4,3067
  @lr Jak to skąd? Bo niedługo pieniądze się skończą, więc dojna zmiana musi się nachapać na przyszłość. Przecież oni innych pieniędzy nić te wyrwane podatnikom nie znają. Przykład: Kaczyński - od 27 lat zawodowy poseł na utrzymaniu podatnika.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Panie prezesie.Dlaczego nie ingerował pan ,w sprawie ustaw zgłaszanych przez posłów ,a,łamiących konstytucje i prawo.?Pan dobrze wie ,ze odpowiada pan narazie przed Bogiem i historią.Ona pana oceni sprawiedliwie.Ale dlaczego tu i teraz nie boi się pan PAna Boga?
  @waldemark112 Dlaczego miał ingerować, skoro sam za nimi głosował?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak podwyżki to dla wszystkich ,pracujących, emerytów i rencistów i najlepiej 5000 + jak rujnować to tak by już nie było możliwości odbudować.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Wynagrodzenie wzrasta dla przestępców oczekujących na Srybunał Stanu i kraty !!! Dla posłów to już niekoniecznie, " ciemny lud "nie kupi ten program KORYTO 5000+, więc po co ludziom pokazywać o co tak naprawdę chodzi ?? Poza tym tych "zombi do głosowania" (uaktywniają się głównie w nocy) lepiej trzymać na krótkiej smyczy, może nadmiar gotówki dałby im odrobinę niezależności i zaczęliby używać swojej szarej komórki (może nie warto się narażać na więzienie i pogardę otoczenia do końca życia????) Więc dyktator zmienił zdanie a posłuszne glizdy uszy po sobie i jest fajnie , nikt podwyżek ni9e proponował , to wina Tuska !!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  `