'To jest efekt polityki multikulti i poprawności politycznej' - ogłosił po zamachach w Nicei szef MSW Mariusz Błaszczak.
Zapytany przez nas, na jakiej podstawie tak mówi i czy nie ma obaw, że takie wypowiedzi nakręcają spiralę nienawiści wobec imigrantów? - Trzeba rzeczy nazywać po imieniu, bo poprawność polityczna zgubi Europę. I kontynuował: 'Jakie wnioski wyciągnięto po zamachach w Paryżu? Zorganizowano marsze, malowano kwiatki na chodnikach w różne kolory, kredkami o kolorach tęczy. Dla mnie to jest bardzo wyraźne nawiązanie do LGBT. Po zamachach rozpłakała się pani Mogherini, wysoki komisarz do spraw międzynarodowych. Czy to jest odpowiednia reakcja? Moim zdaniem nie'. Dopytywany jaka według niego powinna być ta reakcja, minister Błaszczak nie odpowiedział.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Brawo Błaszczak! Na łamach „Le Figaro” francuski pisarz, publicysta André Bercoff napisał dokładnie to samo co tak krytykujecie w wypowiedzi polskiego ministra Cyt; „nadszedł czas, aby ci, którzy utrzymują, że nami rządzą, wreszcie zrobili to o czym ciągle mówią, czyli jasno i brutalnie wyznaczyli granice”." Niech przestaną być płaczliwymi komentatorami własnej nieudolności i bezczynności..." A ci profesjonaliści świata medialno-politycznego, którzy zaledwie kilka godzin po zamachu w Nicei wyrazili swój lęk przed odpowiedzią skrajnej prawicy, niech spojrzą w lustro i się uduszą"
  już oceniałe(a)ś
  27
  11
  Taka reakcja w obliczu śmierci wielu dzieci, kobiet i mężczyzn? Nie zwykłem nadużywać epitetów, jest ich w sieci nazbyt dużo, ale w tej sytuacji muszę to powiedzieć - cham, więcej - załgany katolicki śmieć!
  już oceniałe(a)ś
  14
  2
  Za to myw Polsce jesteśmy zawsze zwarci,gotowi,zabezpieczeni na różne ewentualności;-) Obyśmy nie płakali i nie rozpaczali tak jak we Francji.... Ps a co do tego ma LGBT???!!!
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  A ja jestem dumny z Ministra Błaszczaka ,mógł przecież poruszyć kwestie "Poległych w katastrofie Smoleńskiej " i wpleść ją w zamach w Nicei...mógł.. a jednak oparł się pokusie .
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  I to jest mnister rządu na który głosowaliscie. Nie wstyd wam ???
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  co za k..
  już oceniałe(a)ś
  9
  7
  Skąd się biorą tak podli, głupi i pozbawieni empatii ludzie jak Błaszczak i Zalewska. Dwudniowy koncert ksenofobii, egocentryzmu i służalstwa dwojga flagowych polityków PIS. Źle wykształcone, intelektualne i emocjonalne szumowiny. Wstyd i strach, że tacy współkierują i reprezentują Polskę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Błaszczak, Morawiecki, Zalewska, Gliński, Macierewicz! :(( Czy to się dzieje naprawdę???
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  `