Podczas 75. miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński zapowiedział m. in. powstanie pomnika swego brata przed Pałacem Prezydenckim. Wyraził również swoje zadowolenie z dotychczasowych decyzji rządu. Obok inicjatywa Obywatele RP protestowała przeciw 'zawłaszczaniu państwa przez PiS'.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  Byliśmy, a prezes wypowiadał swoje łgarstwa patrząc na nas, stojących naprzeciwko. Nie oddamy Warszawy, nie oddamy Krakowskiego Przedmieścia smoleńskiej sekcie nienawistnych kłamców. Do zobaczenia za miesiąc. Dziękujemy grupom z całej z Polski za przybycie na nasze wydarzenie!
  @ewka_blaszczyk Dzięki! Aleście zapowietrzyli Prezesa!
  już oceniałe(a)ś
  13
  10
  Szersza relacja z protestu: h ttps://www.youtube.com/watch?v=MknxVUJ6Ovk&feature=youtu.be Chodźcie z nami, moc atrakcji, no i coś pożytecznego można zrobić:)
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  @demetria11 Aż mu się stołek trząsł. ;)))
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  @demetria11 A gdzie on widzi Palikota. Co go na wspomnienia wezbrało. Czego się znowuż boi ? Ale jak wrzeszczał " Palikociarnia" to myślałam, że mu te resztki zębów wypadną bo wypluje je razem z tym wrzaskiem. Na następną miesięcznicę proponuję posła Palikota na posąg przed wielkim naczelnikiem na drabince. No chyba jest to otwarta impreza a pan Palikot tylko by sobie postał i " posuchał" co mówi Naczelnik.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ile jest pogardy w tym małym człowieku. W każdym słowie jad, złość.. Ale ta energia do niego wróci - pewnie nawet podwojona.
  @mbira1 On jest caly jak otwarta puszka Pandory. Wciaz sie oproznia, ale msciwosc i nienawisc same sie odradzaja w nieskonczonosc.
  już oceniałe(a)ś
  22
  22
  Jak słyszę Kaczyńskiego w mediach, to przełączam. Na Krakowskim nie da się go wyłączyć i to jest okropna tortura. Ale i tak warto przyjść. I nareszcie była jakaś odpowiedź z drugiej strony, prezes już nie może się czuć jak we własnym folwarku. Brawo!
  @om-tur Jeśli chodzi o ścisłość, to protesty Obywateli RP odbywają się w każdą miesięcznicę już od dawna, ten był największy i najbardziej spektakularny, ale zaczęło się od kilku osób dawno temu. Cieszy mnie to, że przyjechało nań wiele osób z całej Polski i zobaczyło na żywo, co tam sekta wyprawia i co prezes łże. W tym symbolicznym miejscu ludzie mogą i mówią prawdę w oczy naczelnemu kłamcy smoleńskiemu i wodzowi podłej zmiany:)
  już oceniałe(a)ś
  29
  26
  @moskwasadowa Ale nikt chyba do niego wcześniej nie gadał, tak bezpośrednio.
  już oceniałe(a)ś
  20
  19
  @om-tur Gadamy to tam cały czas, media, z wyjątkiem GW, pomijają to po prostu (wczoraj nie olał nas Polsat News, ale jego relacja to tragedia, nie będę się znęcał, każdy może zobaczyć h ttp://www.polsatnews.pl/wideo/prezes-pis-dobra-zmiana-jest-coraz-blizej_6375107/, "najlepszy" numer Polsatu: "przemówienie prezesa było polemiką z treścią transparentów" - opozycji - i niepokazanie tych transparentów... dwie reporterki gadały z nami, a w "relacji" nie potrafiono nawet podać nazwy organizatora protestu). Rzeczywiście była pewna nowość: prezes był wściekły na Solidarnych Stankiewicz, którym do tej pory udawało się przynajmniej do połowy zasłonić widok banerów, ale tym razem nawet nie próbowali, bo trzymaliśmy je na drabinach, dlatego się tak pienił, lżył i kłamał:)
  już oceniałe(a)ś
  26
  23
  @om-tur Podłączam się do wpisu jako suport moskwasadowa. Powtórzę wpis z innego artykułu. Staliśmy na chodniku. Gdy przemawiał Kaczyński, "Konstytucja" krzyknął gość z którym właśnie rozmawiałem, przyjechał ze Szczecina. Jeśli to czyta - pozdrawiam. Po chwili przypieprzył się do niego policjant. Musieliśmy wejść do wygrodzonej strefy i tam zostaliśmy do końca akcji. Wcześniej zaczepiali nas "Solidarni 2010", ale obyło się bez ekscesów. Było kilku cudzoziemców, którzy pytali co się tu dzieje. Nie mogli zrozumieć całej złożoności tych wydarzeń. Protest przeciwko łamaniu demokracji tak, ale jakaś miesięcznica ?? Co to takiego ?? A to typowe polskie piekiełko, chocholi taniec. Pozdrawiam również drugiego ze swoich rozmówców - z Warszawy. Ja przyjechałem z Puław. Przyłączam się również do apelu o udział w kolejnych kontrmanifestacjach.
  już oceniałe(a)ś
  27
  26
  @inkwizytorstarszy Ale nim chyba nie pokazał, że ktoś mu odpowiedział. I to jak!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Tak, stanęliśmy oko w oko z prezesem w miejscu, które zawłaszczył wraz z sektą smoleńską i skąd nienawiść do wszystkiego, co nie jest pisowskie co miesiąc promieniuje na całą Polskę, gdzie prezes i jego akolici lżą naród i skąd płyną podłe kłamstwa podłej zmiany. I nie cofniemy się na krok, nie ustąpimy! :) W proteście udział wzięli Obywatele RP, Koalicja Organizacji Demokratycznych KODE, członkowie KOD, Demokratycznej RP, Demokratycznej RP, Polski Laickiej,Democracy is OK i ORD. Prezesie, tam, zgodnie z okrzykami, "tu jest Polska", wszędzie jest Polska i nie pozwolimy, żeby to była Polska podłości, kłamstwa, obelg i nienawiści. Do zobaczenia za miesiąc! Zapraszamy wszystkich już teraz, brońmy prawdy, przyzwoitości i konstytucji :)
  @moskwasadowa "Jeszcze będzie przepięknie.. " Nareszcie. Dość cyrku na trumnach!!!
  już oceniałe(a)ś
  31
  26
  @moskwasadowa nom... w sumie miło z Waszej strony że zlikwidowaliście monopol jednej sekty i powołaliście do życia własną :) ileż to było heheszek z mobilnego namiociku solidarnych z krakowskiego :) a tu na filmie widzę że postanowiliście kopiować sprawdzone wzorce, jest namiocik, jest podeścik... a w egzaltacji przemawiających to chyba nawet poszliście o krok dalej :) i to modlitewne "kiedy w końcu przegracie..." :) moskwa, to już tak co miesiąc będzie?
  już oceniałe(a)ś
  27
  27
  @sadfdsfsd W tej "sekcie" jest ponad 80% narodu, które nie głosowało na PiS, nie gotuj się tak jak prezes, bo ci gwizdek wypadnie:)
  już oceniałe(a)ś
  24
  25
  @moskwasadowa nom... bo wszyscy co nie poszli do urn to przeciwnicy Kaczora :) ps. nie zaminusowałem :))
  już oceniałe(a)ś
  21
  19
  @sadfdsfsd Jesli umknelo to Twojej pamieci, Solidarni 2010 uwieslili sie teorii "zamachu", oskarzajac kogo sie dalo o "zdrade" i wspoludzial. Obecny protest mowi o Konstytucji i TK, podajac wypowiedz samego LK. A przeciez mialo byc inaczej. Co z obietnicami przedwyborczymi? Deklaracje "innego" sposobu rzadzenia okazaly sie zwylkym zamordyzmem.
  już oceniałe(a)ś
  16
  17
  @moskwasadowa dziekujemy!!! kochani dziekujemy za kontre temu obledowi i sekcie! na terapie z nimi a czesc albo do psychiatryka albo do wiezienia
  już oceniałe(a)ś
  15
  12
  @sadfdsfsd Ty mnie nie minusujesz, a prezes dał i wczoraj na Krakowskim kwiaty i się oświadczył, bo chce ze mną wstąpić w związek partnerski:))) Pisz dalej, fantasy to twój gatunek.
  już oceniałe(a)ś
  11
  13
  @oraetlabora1 Nie ma za co, po prostu: Chodźcie z nami! :)
  już oceniałe(a)ś
  11
  9
  @sadfdsfsd nie przekęcaj faktów. Od tego jest "Prezes". Ci co nie głosowali to olewacze a nie przeciwnicy kogokolwiek.
  już oceniałe(a)ś
  8
  10
  @strbol no pewnie że olewacze... a skoro nie przeciwnicy kogokolwiek to również - idąc Twoim tropem - nie zwolennicy kogokolwiek :) ale nie zrozum mnie źle - pikietujcie sobie do woli... póki pomiędzy jedną a drugą osobliwą demonstracją stoi kordon policji to ja nie widzę problemu... no i Frasyniuk miał być podobno, a ja na filmie widzę tylko jakiegoś roztrzęsionego Pana w średnim wieku.
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  @moskwasadowa kibicuje wam na odleglosc. Polsat niedoskonaly, ale byl.
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  @moskwasadowa Łomajgod! Pokrzepiony modlitwą Prezes pluł jadem z szybkością odrzutowca, aż się boję o Jego zdrowie! Ciekawe, jakie obelgi przygotuje sobie przez miesiąc. Tak trzymać! Ku pokrzepieniu serc!
  już oceniałe(a)ś
  9
  8
  @Szanowni Dzięki Wam za wyrazy poparcie, jak możecie, chodźcie z nami! :) relacja z protestu: h ttps://www.youtube.com/watch?v=MknxVUJ6Ovk&feature=youtu.be
  już oceniałe(a)ś
  5
  6
  @moskwasadowa P.S. A dlaczego Gazeta Wyborcza usuwa teksty przyśpiewek z cytatami z Lecha Kaczyńskiego, do ciężkiej, cholery, pisowskie trolle piszą haniebne rzeczy, a wy wyrzucacie: Cała Polska śpiewa z nami: spieprzaj dziadu z pomnikami? Czy wyście szaleju już kompletnie się tam opili, prezes może bredzić o jadzie KPP i Palikota na wizji, a tu sobie nie można pośpiewać?
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  @moskwasadowa A bo takie tylko rzeczy się dzieją w GW.... :(((
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Piękna paranoja. Taka na wskroś... polska
  @homo-homini-lupus co ma na myśli znany pisowski troll pisząc taki post, troll któremu skrypty nabijały po 100 plusów jeszcze niedawno?
  już oceniałe(a)ś
  7
  4
  Dziwne jest to, ze Paranoja i Schizofrenia(PiS) zajęła teraz miejsce komuny...i to oni będą przegonieni na śmietnik historii - tak jak PZPR...!!!
  już oceniałe(a)ś
  62
  26
  Wchodząc na przenośne schodki, Prezes myśli o miejscu obok brata na cokole pomnika.
  @janzdechlak A nie mógł by sobie już na tych schodkach usiąść i dać Polakom już święty spokój.
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  Świętej pamięci, który ty se prezesie wykorzystujesz do celów polityczny? Św. pamięci na która sracie niemal codziennie? Kaczor,. jesteś absolutnym DNEM!!!
  już oceniałe(a)ś
  54
  26
  `