Droga Polski do NATO bez Geremka? - Chcieliśmy pokazać mniej znane osoby, które doprowadziły nas do Sojuszu - komentuje kontrowersyjną wystawę pokazywana podczas szczytu NATO minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. - Są dwie płaszczyzny komunikacji, poziom obrazka i poziom tekstu - odpowiada na zarzuty braku zdjęć Bronisława Germka czy Lecha Wałęsy sekretarz stanu Krzysztof Szczerski.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  Czy ten kretyn Macierewicz słyszy te brednie które wypowiada na temat przystąpienia Polski do NATO. Według niego to L Kaczyński i A.Duda widoczni na zdjęciach to właśnie ci "ludzie którzy odegrali przełomową rolę w tym,żeby Polska była w NATO" -to jest taka sama prawda jak to,że za sukcesem obecnego szczytu stoi A.Macierewicz
  już oceniałe(a)ś
  7
  6
  Panie ministrze ,dlaczego podli ludzie nazywają pana Oszczerski?Przecież pan jest profesorem / naukowcem /a to w moim pojęciu wiąże się zawsze z mówieniem prawdy.Skąd więc te złośliwości niektórych internautów?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jarosław k. zaplanował wszystko. Polityka kija i marchewki. Kupuje sobie zwolenników. Tylko zdecydowany opór zmusi go do ustąpienia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Historia was spłucze. Jak g... w kiblu
  już oceniałe(a)ś
  5
  7
  Mam pewność, że główną płaszczyzną jest to co zaaprobuje prezes. Oczywista oczywistość.
  już oceniałe(a)ś
  10
  27
  `